World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic III: Ajutor
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(02-09-2011, 10:51 PM)tutty Wrote: [ -> ]am ji io o intrebare cheile alea cu care deschid templele din desert le gasesc pe toate in Varant?sau mai sunt si in myrtana sau nordmar??

Din cate mai tin minte pe toate le gasesti in desert. Nu mai stiu exact cu templul acela din Trelis.
aha ms
Le gassesti prin jurul templelor toate, ai si o harta.
am o problema am ghotic 3 in italiana dupa ce am instalat modu in romana nu a tradus nimic .
nu stiu ce sa fac va rog ajutatima.
Ori te ajuta Pepe(stiu ca ai mai rezolvat un caz asemanator) ori ia varianta in engleza.
(03-07-2011, 08:22 PM)carnage12 Wrote: [ -> ]Ori te ajuta Pepe(stiu ca ai mai rezolvat un caz asemanator) ori ia varianta in engleza.

Ori.

Show Content

Nu mai posta link-uri catre fisierele jocului deoarece e ilegat!
Exact, am uitat de asta.
o merge mersi mult
Pentru gothic 2 notr s-au publicat in mod oficial fisiere ale jocului, menite sa schimbe limba jocului. Asa nici pentru gothic 3 nu cred ca e ilegal sa downloadezi ceva care ajuta un joc original.
Daca ma poate cineva ajuta as vrea si eu sa aflu niste locatii unde pot gasi iron ore(mine) si daca cineva le-ar putea insemna pe o harta ar fi perfect?!