World of Gothic - Forum

Full Version: Bancuri: Distracţia de dimineaţă!!!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Haha...nici eu nu m-a prins prima data...dar pana la urma ...i-am prins si eu pe altiiHaha
Ştefan cel Mare, pe cîmpul de luptă împotriva turcilor, este rănit.

- Ştefane, sîngerezi!

Ca să nu se vadă sîngele şi să-şi descurajeze oştenii, Ştefan spune:

- Aduceţi-mi mantia roşie.

- Ştefane, vin mai mulţi turci!
... - Cîţi sînt?
- Cîtă frunză, cîtă iarbă, Măria Ta!
- Aduceţi-mi pantalonii maro!
Nu mai bine verzi? Haha
In ton cu aceasta zi deosebit de importanta, bancul urmatorul va urma:


Quote: Ea: Iubitule, am visat azi-noapte că mi-ai cumpărat de Sfântul Valentin un colier super, din perle.

El: Aşteaptă dragă, până diseară, şi o să ai o surpriză!

Vine seara, bărbatul se întoarce de la serviciu şi îi oferă iubitei sale un cadou ambalat frumos. Emoţionată, ea îl deschide şi înăuntru găseşte.... o carte: "Interpretarea viselor".

Patru studenti la o universitate din Bucuresti au dat toate testele minunat, urmând să dea sesiunea finală, pentru a sărbători succes care l-au avut până la moment au decis să meargă la Brasov pentru a se distra cu gândul că se vor întoarce vineri si vor învăta tot Weekend-ul, ”zis si făcut”, au iesit din betie doar duminică seara, au ajuns la Bucuresti spre dimineată. Au inventat ei o scuză si au plecat la prof:

- Am fost la Brasov pentru a face un studiu stiintific referitor la modul de viată a animalelor... dar din nefericire pe drum s-a spart o jantă si am asteptat ajutor mai bine de 8 ore, permiteti-ne să mai dăm o dată.

- OK, a zis proful, mâine dimineată vă astept. Studentii bucurosi au tocit toată noaptea. Dimineata la examen, proful i-a pus pe fiecare în câte un cabinet separat si le-a dat o lucrare de 100 puncte. Pe prima pagină era un item din mai multe întrebări foarte usoare care valorau 5 puncte!! Studentii bucurosi de simplitatea lucrării dau pagina, văd itemul II care valorează 95 de puncte cu o singură întrebare: ”care jantă s-a spart?”

Haha Esti sigur ca n-au fost rusi?Haha
War deja esti grozv cu rusii, ai o obsesie!Haha
Ala n-am fost eu. A fost vodka.
Ieri ai baut vodka?Haha
1. Un cumplu :
-Iubito, vrei sa ne petrecem un weekend minunat?
-Da, ce idee buna!
-Bine, atunci ne vedem luni!
Haha

2.Un doctor citea ziaru. Deodata apare o fata si isi ridica usor fusta, la care doctorul spune:
-Mai sus! Si continua sa citeasca..
Cand fusta fetei a ajuns pe la mijloc doctorul ridica capul din ziar si spune:
-Domnisoara, ginecologia e mai sus!
HahaHaha
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20