World of Gothic - Forum

Full Version: Bancuri: Distracţia de dimineaţă!!!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Doi colegi de clasa:
- Ce-ai scris la BAC la romana?
- Nimic, am dat foaia alba!
- Ba, esti nebun ?! Or sa zica astia ca am copiat unul de la altul!
HahaHaha=))
Tare asta Haha
Sotul si sotia aveau rezervare la restaurant dar nu stiau cu cine sa lase copilul. Sotia vine cu o idee:
- Ii punem un disc cu basme si o sa adoarma el linistit, nici nu o sa stie ca am fost plecati.
Se duc ei la restaurant si dupa patru ore se intorc acasa.
Cand intra pe usa, aud copilul tipand din camera:
“DA, DA VREAAAUUU! DA, VREAU, VREAU! DAAAAA, DAAAA!
Intra in camera si de la pick-up se auzea:
“Copii, vreti sa va spun o poveste?… Copii, vreti sa va spun o poveste?… Copii, vreti sa va spun o poveste?…”
Foarte tare Haha
(08-01-2012, 10:52 PM)soul of darknes Wrote: [ -> ]Foarte tare Haha

Am stat putin sa ma prind.. imi era gandul in alta parte. Haha Poate de asta mi s-a parut mai amuzant.
Dumnezeu îl trimite pe Sf. Petru să vadă ce fac elevii înainte de BAC. Se întoarce Sf. Petru şi zice:
- Păi ăia de la liceele bune învaţă de rup, ăia de la liceele mediocre la fel, iar ăia de la liceele industriale petrec.
Nu trece mult timp şi iar este trimis Sf Petru. Se întoarce şi tot aşa: ăia de la liceele bune învăţau pe rupte, ăia de la liceele mediocre la fel, iar ăia de la liceele industriale, tot bairam.
Se mai întâmplă faza de vreo câteva ori, în cele din urmă Dumnezeu iar zice:
- Sfinte Petru, ia vezi ce mai fac elevii înainte de BAC.
Se întoarce Sf. Petru şi dă raportul: Păi Doamne, ăia de la liceele bune se rup cu învăţatul, ăia de la liceele mediocre la fel, rup randurile.
- Şi ăia de la liceele industriale?, întrebă Dumnezeu.
- Păi ăia se roaga.
- Bun!!! Pe ăştia îi trecem.HahaHaha
Dacă ar trebui să alegi dintre nevasta ta şi premiul cel mare la lotto, ce maşină ţi-ai cumpăra?
HahaHaha.
Cand fiica lui Chuck Norris si-a pierdut virginitatea, el i-a gasit-o si i-a adus-o inapoi.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20