Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seekin' a team
#11
(12-20-2011, 09:37 AM)Maddog Wrote: @old nick ,unele dintre texturi si meshuri le gasesti pe worldofgothic.de Tongue

Oricum, eu vreau sa ma uit pe script. Daca vrei sa-mi trimiti prin pm sau cum vrei tu scriptul si ce mai ai tu pe acolo iti stau la dispozitie pentru ca sunt in concediu pana la jumatatea lui ianuarie. Sa vad concret despre ce e vorba si daca sunt in stare sa fac fata, pentru ca nu am experienta in domeniu.
#12
(12-19-2011, 04:10 PM)Altair Wrote: Nu cred ca-i modu' tau,deoarece,stiu pe cineva care sa apucat acum 1/2 ani de un mod cu acest nume.

Da, si acela este Maddog Haha.
[Image: 242idki.png]
#13
M-am cam lamurit cum sta treaba... In ritmul asta modul o sa fie gata la pastele cailor. Daca vrei sa gasesti pe cineva care sa te ajute ar trebui sa fii mai hotarat. Mie nu-mi plac chestiile prezentate cu surle si trambite si abandonate cu jumatate de gura din lipsa de timp. Cum spune o vorba din batrani: "Gaina care canta seara nu oua dimineata". A fost greseala mea sa ma ofer "volintir", credeam ca esti mai entuziast. M-am inselat si nu e prima data, dar cu siguranta ca va fi ultima. Iti doresc succes la realizarea modului.Smile



Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Modding Team Stuart 5 2,279 05-21-2008, 06:52 PM
Last Post: Baseru

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)