Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Discuţii zilnice - 19.08.2014 -> ...
Nu cred ca serverul trebuia chiar inchis adica la inceput erau multi playeri si singurul lucru pentru care nu au mai jucat e pentru ca devenise prea complicat, Gothicul va fi mereu doar un Rpg, degeaba ati incercat sa il faceti mmo pentru ca nu prea o sa fie unul foarte bun, adica cum ar fi sa jucam Gothic doar cu questuri de omorat monstri si dupa sa luam bani pentru a omora monstri si mai mari si atat, iar daca incerci sa faci si Rp nimeni nu o sa mai stie ce sa faca, sa faca questuri ca sa fie bun sau sa faca rp dar sa nu prea aiba cum ca nu are cu ce. Era mai bine cand serverul era de Rp.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''





Messages In This Thread
RE: Discuţii zilnice - 19.08.2014 -> ... - by Hegan - 08-30-2014, 07:40 PM

Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Discuţii Zilnice 9 Warhell 1,006 550,486 09-13-2013, 10:09 PM
Last Post: Kristi
  Discutii Zilnice #8 Robi 944 481,413 02-02-2013, 09:40 PM
Last Post: Warhell
  Discuţii Zilnice #7 Szekemri 980 458,836 10-13-2012, 08:12 PM
Last Post: Robi
  Discuţii Zilnice #6 Zamolxis1 949 431,980 07-12-2012, 12:02 PM
Last Post: Robi
  Discuţii Zilnice #5 Carnage 953 458,800 02-14-2012, 06:28 PM
Last Post: Carnage
  Discuţii zilnice #4 Zamolxis1 993 548,211 01-05-2012, 10:51 PM
Last Post: Carnage
  Discutii New Rpg Cryssalis 1,002 582,073 01-05-2012, 08:56 PM
Last Post: Zamolxis1
  Discutii Zilnice #3 Carnage 1,000 501,802 10-18-2011, 07:58 PM
Last Post: Szekemri
  Discutii Zilnice #2 Raducu' 499 268,260 09-04-2011, 11:06 PM
Last Post: Warhell
  Discutii Zilnice #1 Ducipal 1,020 565,023 02-19-2011, 03:43 PM
Last Post: Raducu'

Forum Jump:


Users browsing this thread: 7 Guest(s)