World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii zilnice - 19.08.2014 -> ...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Reluăm aici. Fără spam, totuşi.

Cum zicea şi Dorel în threadul vechi,

La mulţi ani, Kristi. Sau la mult an.
La mulţi ani, Kristi!

Ce se mai aude de chat-ul ala?

btw: LET'S SPAM!!!!
La multi ani KRISTI!
(08-19-2014, 10:45 AM)Terente Wrote: [ -> ]Reluăm aici. Fără spam, totuşi.

Imi place cum Cornel a sarit peste asta Haha.
Terente,degeaba,nu poti sa schimbi faptul ca nimanui nu-i pasa !
(08-19-2014, 05:28 PM)Ducipal Wrote: [ -> ]Terente,degeaba,nu poti sa schimbi faptul ca nimanui nu-i pasa !

Iti dai seama ca ai vorbit in numele altora acum, nu? Daca tie nu-ti pasa, ignora. Pe mine nu m-o deranjat postarea aia chiar deloc.
In mod normal toti membri site-ului care venit aici, chear daca nu il stim uni dintre noi pe kristi ar face un gest bun.
La Multi ani Kristi !!
Big Wings for you.Smile
(08-19-2014, 05:53 PM)Terente Wrote: [ -> ]
(08-19-2014, 05:28 PM)Ducipal Wrote: [ -> ]Terente,degeaba,nu poti sa schimbi faptul ca nimanui nu-i pasa !

Iti dai seama ca ai vorbit in numele altora acum, nu? Daca tie nu-ti pasa ignora. Pe mine nu m-o deranjat postarea aia chiar deloc.
Auzi la el, sa vorbeasca el in numele meu, ce inseamna asta?
(08-19-2014, 06:23 PM)Kyraya Wrote: [ -> ]In mod normal toti membri site-ului care venit aici, chear daca nu il stim uni dintre noi pe kristi ar face un gest bun.

Pe asta chiar n-am inteles-o. Haha
(08-19-2014, 07:10 PM)Terente Wrote: [ -> ]
(08-19-2014, 06:23 PM)Kyraya Wrote: [ -> ]In mod normal toti membri site-ului care venit aici, chear daca nu il stim uni dintre noi pe kristi ar face un gest bun.

Pe asta chiar n-am inteles-o. Haha
Suprarealism 2014. Wink