Poll: Care va place mai mult?
You do not have permission to vote in this poll.
Thorus
26.67%
4 26.67%
Cor Angar
73.33%
11 73.33%
Total 15 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cor Angar sau Thorus?
#11
Ma duc cu Cor Angar. Este intelept dupa cum zice si Saturas, nu se da smecher. Vorbeste frumos cu tine.
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!
replyReply
#12
BLeahhh!!Cor Angar e genu kre respecta toate legile!!De asta nu mi place da el:@:@ e prea cuminte pe cand Thorus dak are avea o armata si pe mine in capul armatei am putea captura toate campurile . PS Cor Angar facea tot ce zice Y'Berion ca o sluga fffff credincioasa alta faza nashpa (:|
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#13
Cor Angar l-a tratat pe NH cu respect,Thorus il trateaza pe erou ca pe un om fara importanta.
Cu siguranta il simpatizez pe Angar
replyReply
#14
Cor Angar for everHaha)...imi place si la thorus si la Cor Angar ca ii gasesti in toate gothicurileHaha...da Cor Angar ramane optiunea meaTongue
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#15
Cor Angar este intelept dupa cum zice si Saturas nu se da smecher ca Thours care profita de tine
replyReply
#16
Cor angar.
imi place de el mai mult.
il intalnim in g2 si e baiat linistit.
si in g1 nu e drogat ca ceilalti din swamp camp...
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#17
Cor Angar e ma inteligent si are mai mulata onoare ca torus.Deci eu votez cu Cor Angar.
replyReply
#18
Thorus.M-a impresionat si in g1 cand devii garda cu ce iti spune despre garzi si in g2 notr cand la fel arata ca tine la comunitatea aia de banditi tot spunand ceva care pe mine din nou m-a impresionat.
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
#19
faza asta cum ca angar lar respecta pa namless hero ....bleah asteas stiinte frate angar e genu da baiat cuminte ceea ce nu mi place pa cand thorus dak ar vedea un culoar deschis ar fi gata sa preia conducrea colonei .angar sar duce la y berion sa se sfatuiasca dak sa ia conducerea coloniei Haha
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#20
=)) aici varza asta de buckethead are dreptate
cor angar e molâu
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)