Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread n00b / funny [Spam Thread 2]
e un lucru bun ca toti facem bine....Haha
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
(07-29-2010, 08:06 PM)carnage12 Wrote: Si eu fac bine jucand GTA SA multiplayer Grin

Hei de ce ma imiti?GrinHaha
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
(07-29-2010, 07:05 PM)Pepe_the_shepherd Wrote: "deci ar cam trebui sa ii spui asta lui Iustin"--niep..nu ar trebui sa i-o spun lui Iustin, pt. ca pe mine nu ma deranjeaza ca el vrea sa-si faca prieteni....ti-o spun tie pt. ca vad ca pe tine te deranjeaza...[si nu inteleg de ce (nici nu trebuie sa-mi zici)...]... bine recunosc ca zic chestiile astea din plictiseala....so don't judge me....

Nu ma deranjeaza pe mine personal, doar ca nu mi se pare normal ca cineva sa intrebe o gramada de oameni pe care nu ii cunoaste deloc daca vor sa ii fie prieteni. Da, lucrul asta nu mi se pare normal, nu mi se pare demn de o persoana matura si inteligenta, dar daca tu crezi contrariul nu ai decat

(07-29-2010, 11:00 AM)Pepe_the_shepherd Wrote: a impune= "A face ca o idee, o măsură, o directivă etc. să fie acceptate și urmate"

Exact asta face Iustin, prin repetarea aceleasi intrebari ipocrite.

(07-29-2010, 11:00 AM)Pepe_the_shepherd Wrote: cum ai putea sa obligi pe cineva sa-ti fie prieten???atunci nu mai vb de prietenie...

Again, spune-i asta lui Iustin.
Eu cred ca inteleg conceptul de prietenie mai bine decat tine, asa ca nu mai fa pe desteptul ca nu ti se potriveste.
ca sa clarificam niste chestii...am folosit verbul "vb" in "atunci nu mai vb de prietenie..." cu sensul vorbim, nu vorbi, cum ai crezut tu(deci n-am avut nici o treaba cu tine)...........deci ai inteles total gresit...si ca un fapt divers eu nu fac pe desteptul eu sunt unul dintre ei....Haha si nu te mai contrazic ca vad ca faci urat...si din acest motiv o sa fiu mereu de acord cu ceea ce zici tu...o sa-i contrazic numai pe cei care merita contrazisi...tu unul nu meriti...ca vad ca te superi repede...si nu o sa mai folosesc prescurtari ca sa nu fiu inteles gresit...
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
A nu te lasa calcat in picioare nu inseamna a face urat, se vede ca esti destept, mai ales atunci cand ai spus ca o sa fi mereu de acord cu mine doar pentru ca daca nu imi convine ceva, spun; tocami ai dovedit cat de ipocrit poate fi o finta umana. (si inainte sa postezi ceva, cauta in dex cuvantul ipocrit, doar asa, in caz ca suferi de boala ideilor preconcepute.)
man :| necro ai terminat cu iustin incepi cu pepe :| lool
Tu ce zici Pepe suntem amici?Grin
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
(07-29-2010, 10:16 PM)Necro Wrote: A nu te lasa calcat in picioare nu inseamna a face urat, se vede ca esti destept, mai ales atunci cand ai spus ca o sa fi mereu de acord cu mine doar pentru ca daca nu imi convine ceva, spun; tocami ai dovedit cat de ipocrit poate fi o finta umana. (si inainte sa postezi ceva, cauta in dex cuvantul ipocrit, doar asa, in caz ca suferi de boala ideilor preconcepute.)

ai perfecta dreptate...genius I can say... un singur lucru (hai 2) vreau sa spun. Acela ca nu am nevoie sa ma uit in dex sa aflu sensul cuvantului ipocrit ,chiar daca am terminat un profil de mate-info (apropo tu de unde il stii??? L-ai gasit in dex sau l-ai aflat de la un prieten????). Chestia cu a nu te lasa calcat in picioare nu prea e valabila pe aici...sa fim seriosi, e un forum (aici as mai continua dar te las sa reflectezi, adica sa te gandesti)....si parca spuneai ceva de prietenie:"Eu cred ca inteleg conceptul de prietenie mai bine decat tine"...de unde stii fratele meu???ma cunosti???ai vb cu mine vreodata???Nici macar n-am prea vorbit foarte mult despre prietenie pe forum....dar cum am spus ai perfecta dreptate..."smartest gives first" good night....
(07-29-2010, 10:37 PM)iustintoma Wrote: Tu ce zici Pepe suntem amici?Grin

suntem Iustin...suntem....
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
(07-29-2010, 11:48 PM)Pepe_the_shepherd Wrote:
(07-29-2010, 10:37 PM)iustintoma Wrote: Tu ce zici Pepe suntem amici?Grin

suntem Iustin...suntem....
Pe cat de sec pe atat de frumos suna Haha.

De ce va tot contraziceti atat si acusi ajungeti la cearta din cauza faptului ca Iusti (hai, ca-l alint un pic) isi cauta prieteni?
Necro, lasa baiatul (pe Iusti) in pace sa-si caute prieteni, dar, doar in Spam thread.
Iar tu Iustin daca-ti mai cautii prietenii prin alte threaduri iti mai dau un warn si inca un warn si ... tot asa.
(07-29-2010, 11:48 PM)Pepe_the_shepherd Wrote: si parca spuneai ceva de prietenie:"Eu cred ca inteleg conceptul de prietenie mai bine decat tine"...de unde stii fratele meu???ma cunosti???ai vb cu mine vreodata???Nici macar n-am prea vorbit foarte mult despre prietenie pe forum....dar cum am spus ai perfecta dreptate..."smartest gives first" good night....

E adevarat ca nu te cunosc personal, dar din posturile tale pe forum imi pot face o idee despre tine.

*the smartest gives up first.


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Spam Thread Reloaded #4 Warhell 796 175,646 11-15-2012, 09:39 PM
Last Post: soul of darkness
  Spam Thread Reloaded #3 iustintoma 1,099 311,485 10-15-2011, 09:56 PM
Last Post: Raducu'
Exclamation SAY NO TO SPAM! Kristi 14 4,943 10-07-2011, 02:31 PM
Last Post: Szekemri
  Spam Thread Raducu' 433 97,201 07-13-2010, 11:41 AM
Last Post: Carnage

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)