Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Concurs de Talent si Imaginatie!
Haha il cred in stareWink
Eu ma bag de "amorul artei" in concursul asta, nu vreau sa castig neaparat vreun premiu.. Sincer sa fiu, voiam sa fiu moderator o saptamana ca sa-i dau reputatie lui Terente, pentru ca toata lumea il lauda pentru mod si cam atat.Haha
Am terminat banda desenata cu misiunea. E scurta si simpla.Haha
Am modificat si textura.E simpla si asta.Haha
Mai am banda funny. Trebuie sa ma ocup de ea.Smile

Pai intr-un fel e ciudat, incerc sa-l intrec pe roby dar nu vreau premiul 1 si nici 2 Haha. Defapt vreau premiul 3, deci ar trebui sa nu ma fi straduit deloc. Dar am vrut sa iasa ca lumea, pentru ca fac un bine forumului. Sincer, n-am ce face cu un subdomeniu si nu vad rostul de a fi mederator o saptamana. Poate ca nu apuc sa inchid nici macar un topic Haha.

Haideti mai, mai multi!
Fighting back!...
Culmea si io vreau tot locu 3HahaHaha
Dar cred ca dastan ma invis dejaWink
Pana la urma, lui Terente ii da cineva reputatie? Mi se pare aiurea ca eu am primit si el nu. La drept vorbind e modul lui, eu decat l-am ajutat.Smile
Azi ma apuc de banda funny. Sper s-o termin destul de repede. Pot sa-mi uploadez singur "creatiile"?Grin

Intradevar, old nick, ma mira si pe mine ca nu ia dat nimeni reputatie, doar modul e super si a adus o multime de vizitatori de cand a fost terminat...
Fighting back!...
O dam in off topicSmile
(12-02-2011, 03:41 PM)Dastan Wrote: Intradevar, old nick, ma mira si pe mine ca nu ia dat nimeni reputatie, doar modul e super si a adus o multime de vizitatori de cand a fost terminat...

Pai decat Carnage sau Raducu pot sa-i dea. Noi dam decat din gura Haha.
Cred ca merita reputatie pentru toata activitatea, ca la Hollywood, nu numai pentru mod. Si acum ma apuc de banda, ca sa ne intoarcem la discutia initiala.Smile
(12-02-2011, 03:47 PM)old nick Wrote:
(12-02-2011, 03:41 PM)Dastan Wrote: Intradevar, old nick, ma mira si pe mine ca nu ia dat nimeni reputatie, doar modul e super si a adus o multime de vizitatori de cand a fost terminat...

Pai decat Carnage sau Raducu pot sa-i dea. Noi dam decat din gura Haha.
Cred ca merita reputatie pentru toata activitatea, ca la Hollywood, nu numai pentru mod. Si acum ma apuc de banda, ca sa ne intoarcem la discutia initiala.Smile

Reputatia nu ma avantajeaza cu nimic...Nici nu ma bucura, nici nu ma intristeaza daca nu o mai am. Haha Doar aveam cate, 30 de puncte parca inainte de restart... si nu ma bucurau cu nimic. Smile
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
(12-02-2011, 03:58 PM)Terente Wrote: Reputatia nu ma avantajeaza cu nimic...Nici nu ma bucura, nici nu ma intristeaza daca nu o mai am. Haha Doar aveam cate, 30 de puncte parca inainte de restart... si nu ma bucurau cu nimic. Smile

Oricum, din moment ce asta e regulamentul... Daca se aplica, sa se aplice pentru toata lumea, nu? Uite ca s-a ocupat Carnage. Ce e corect, e corect.Smile
Si acum chiar ma apuc de banda, ca am ramas in urma celorlalti concurenti.


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Propuneri concurs Bogdan 28 11,378 05-05-2013, 01:45 PM
Last Post: Szekemri
  The Champion of Gothic ~ Concurs Zamolxis1 177 46,157 02-15-2013, 11:09 PM
Last Post: Zamolxis1
  Concurs de Benzi Desenate Zamolxis1 51 20,911 02-14-2012, 09:09 PM
Last Post: Zamolxis1
  Concurs-Take the Pics Bogdan 61 26,865 02-14-2012, 03:07 PM
Last Post: Bogdan
  Concurs - Cele mai interesante peisaje. Warhell 136 40,512 01-13-2012, 03:12 PM
Last Post: Kristi
  Poze Concurs Peisaje din Gothic. Zamolxis1 5 3,443 01-13-2012, 02:51 PM
Last Post: Kristi
  Concurs - Game Remix Bogdan 7 3,506 01-09-2012, 08:26 PM
Last Post: Zamolxis1

Forum Jump:


Users browsing this thread: 5 Guest(s)