Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Echipa 1 - discutii
(03-09-2013, 11:39 PM)ThePaladinHero Wrote: Oh si am inceput sa pricep mai bine blenderul (m-am jucat 1 ora cu el Haha)

Deja esti in stare sa faci o harta? Perfect, asteptam sa o termini sa ne punem pe treaba. Smile
replyReply
(03-09-2013, 11:43 PM)roby14 Wrote:
(03-09-2013, 11:39 PM)ThePaladinHero Wrote: Oh si am inceput sa pricep mai bine blenderul (m-am jucat 1 ora cu el Haha)

Deja esti in stare sa faci o harta? Perfect, asteptam sa o termini sa ne punem pe treaba. Smile

epic reply!
replyReply
(03-09-2013, 11:43 PM)roby14 Wrote:
(03-09-2013, 11:39 PM)ThePaladinHero Wrote: Oh si am inceput sa pricep mai bine blenderul (m-am jucat 1 ora cu el Haha)

Deja esti in stare sa faci o harta? Perfect, asteptam sa o termini sa ne punem pe treaba. Smile

Inca nu sunt in stare sa fac mapa, eu decat am inceput sa pricep cate ceva...
As putea incerca dar eu nu promit absolut nimic.
replyReply
[Image: 123ku89.jpg]
Aveti idee de ce primesc asta cand bag 3ds-ul in spacer?
Am rezolvat, putin mai tarziu o bag harta in joc sa vad ce a iesitHaha.
replyReply
Am facut o mica cautare pe google si cica sar putea sa fie mesha prea mare...S-AR PUTEA.
replyReply
(03-10-2013, 11:42 AM)ThePaladinHero Wrote: Am facut o mica cautare pe google si cica sar putea sa fie mesha prea mare...S-AR PUTEA.

Nu, trebuia sa intru in edit mode sa ii dau un material, pentru ca spacer-ul nu o recunoaste....
Ma rog, sa vad daca merge.Santaa
replyReply
Dupa explicatii indelungate cu oldnicu, am reusit sa bag o wanna be harta in joc:
Arata cam asa:
Show Content
replyReply
impresionant! Grin
replyReply
(03-10-2013, 04:34 PM)Cyrus35 Wrote: impresionant! Grin
Nu vad ce e asa impresioant.... Ma rog, deseara fac alta care sa corespunda nevoilor voastre..Smile
replyReply
E foarte tare ma! Haha
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)