Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Echipa 1 - discutii
(03-11-2013, 12:00 AM)ThePaladinHero Wrote: Un alchimist ceva?Satul are nevoie de potiuni.
Si ce-i cu atatea femei, aproape toti din echipaj si-au luat sotiile Haha.
Magicienii...sunt ok dar unul sa fie maestrul si celalalt ucenic.
Ce ar fi ca pe vas sa fi fost si un "prost" pe care echipajul la luat doar sa scape de el in mare, dar din pacate pentru ei acesta a supravietuit Haha.
m.am gandit si la asta dar n.am mai postat.
1. Alchimistul/ierbar va fi in acelasi timp şi ucenicul vânatorului(el a ales sa fie cu vânatorul pt a studia plantele) sunt şi cateva misiuni legate de treaba asta.
2. Magul Raen era maestru si cel ramas in sat era ucenicul.
3. Femeile era curve mah(10 femei uşoare pt marinari şi garzi!)
4. "Fraierul" este stanley, taietorul de lemne, expediat din sat in padurea salbatica(poate il omoara vreo creatura sau cade copacul pe el). Sotia lui e vânzatoare la taverna/sala de mese improvizata şi e şi ea o panarama ce si-o trage cu restul şi stie ca ştanley e un loser.
Multe misiuni legate de fiecare, dar asta mai tarziu.

vanatorul in cautare de aventura va fi un fel de diego, ma gandeam sa te insoteasca pana la raen.
E si hot si trainer.
replyReply
Am texturat o armura (nu e cinestie ce) si vreau sa va intreb daca o putem folosi la un quest.
[Image: S1mNaKn.jpg]
Questul ar putea fi de exemplu sa cautam un...vanator si sa il gasim plin de sange si mort intr-o pestera pazita de un shadowbeast.
I-am dat acel efect rosu si am mai "tocit-o".
replyReply
Cool Grin.
replyReply
Daca nu va place spuneti, nu se supara nimeni Smile.
replyReply
bun, asta ar fi un alt supravietuitor de care nu stia nimeni, il putem pune in zona cu golemi Grin
-sa nu uitam ca avem un numar limitat de npc-uri pentru ca pana la urma sunt supravietuitori ai unui naufragiu pe o insula necunoscuta.
replyReply
Stie cineva de ce primesc eroarea asta cand incerc sa import armura texturata?
http://i.imgur.com/9ExHW0m.jpg
replyReply
no idea!
replyReply
Ca sa va arat cat de prost stau cu texturatul, pun poza asta:
Show Content
Cam atat stiu sa fac momentan, inca n-am idee cum sa selectez anumite regiuni sa pun alta texturaHaha.
replyReply
In partea in care nu sunt munti e apa nu?
replyReply
(03-11-2013, 10:14 PM)ThePaladinHero Wrote: In partea in care nu sunt munti e apa nu?

Pai, asta e putin cam gresita harta, pentru ca e prea ingusta in zonele dintre munti..
Dar da, acolo ar trebui sa fie apa..
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 4 Guest(s)