Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 3.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spamul zilnic.
M-am jucat FIFA World si fost ca o calatorie in timp prin 2010. Am o echipa de rebuturi cu Marcel Schmelzer pe post de Messi in atac. Ori sunt eu foarte bun, ori am prins doar adversari slabi, pentru ca am batut echipe cu jucatori buni si de peste 80. Anyway, as ruga un moderator sa adune posturile de aici si sa dea un split in sectiunea de jocuri, sa discutam acolo. Poate facem niste meciuri impreuna.
Dorel, la multi ani!

Show Content
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
(04-27-2014, 04:35 PM)Cor Angar Wrote: Dorel, la multi ani!

Show Content

Multumesc.

Show Content
FlowerFlower
Quote:Dorel, la multi ani!

Si eu aveam indoieli, nu apare pe faisbucu Haha
(04-27-2014, 04:49 PM)Robi Wrote:
Quote:Dorel, la multi ani!

Si eu aveam indoieli, nu apare pe faisbucu Haha

Nu apare pentru ca am datele pe privat. Smile
FlowerFlower
(04-27-2014, 02:52 PM)meph144 Wrote: Deci am postat asta pentru Hagen dupa ce la facut pe Soul cainele lui warhell

meph Wrote:Legat de Hegan, micul Napoleon de pe wog ..
Show Content
Show Content
(pot edita inaltul Napoleon daca ofensez)

A fost sters si am primit warn pt Post jignitor la adresa lui Hagen
Postul lui Hagen,cu adevarat jignitor pt soul of ramane pe forum cu o replica de la cor angar "Nu ar trebui sa fi asa de dur" ...wtf

Te lupti cu morile de vant, eu am luat 50% warn pentru piraterie cica.
Urmeaza ban probabil. Wink
(04-27-2014, 05:28 PM)soul of darknes Wrote: Te lupti cu morile de vant, eu am luat 50% warn pentru piraterie cica.
Urmeaza ban probabil. Wink

Așa. Și n-ai făcut asta, nu? + spamul? Nu le-ai făcut, eh? Inocentul de tine și morile de vând.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
La multi ani, Dorel!
(04-27-2014, 05:55 PM)Cor Angar Wrote:
(04-27-2014, 05:28 PM)soul of darknes Wrote: Te lupti cu morile de vant, eu am luat 50% warn pentru piraterie cica.
Urmeaza ban probabil. Wink

Așa. Și n-ai făcut asta, nu? + spamul? Nu le-ai făcut, eh? Inocentul de tine și morile de vând.
Poate meritam 10% warn pentru pirateria(ce piraterie ?), eu ziceam doar de piraterie, ce legatura are spamul cu pirateria ?Sau ai dat 50% warn pentru piraterie si spam ?.Da, am facut spam, warn.
(04-27-2014, 06:22 PM)soul of darknes Wrote: Poate meritam 10% warn pentru pirateria(ce piraterie ?), eu ziceam doar de piraterie, ce legatura are spamul cu pirateria ?Sau ai dat 50% warn pentru piraterie si spam ?.Da, am facut spam, warn.

Am dat cartonaș galben pentru mai multe adunate. Subiectul se încheie aici. Discuțiile zilnice continuă.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY


Forum Jump:


Users browsing this thread: 9 Guest(s)