Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 3.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spamul zilnic.
(05-25-2014, 04:50 PM)soul of darknes Wrote: Nu se sfarseste lumea maine, ai timp destul.

Da, dar vezi tu, nu e chiar distractiv sa stai degeaba. Si plus ca niciodata nu se stie ce o sa se intample. Haha
FlowerFlower
(05-25-2014, 05:07 PM)Dorel Wrote:
(05-25-2014, 04:50 PM)soul of darknes Wrote: Nu se sfarseste lumea maine, ai timp destul.

Da, dar vezi tu, nu e chiar distractiv sa stai degeaba. Si plus ca niciodata nu se stie ce o sa se intample. Haha
Vara nu ai ce face ?
(05-25-2014, 05:34 PM)soul of darknes Wrote: Vara nu ai ce face ?

Cam asa ceva, vacanta e plictisitoare.
FlowerFlower
(05-25-2014, 05:43 PM)Dorel Wrote:
(05-25-2014, 05:34 PM)soul of darknes Wrote: Vara nu ai ce face ?

Cam asa ceva, vacanta e plictisitoare.

Scoala de vara organizata de firme.. si asta e o idee super smechera, dar nu stiu daca doar studentii sunt vizati. Oricum e o oportunitate smechera.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
(05-25-2014, 05:43 PM)Dorel Wrote:
(05-25-2014, 05:34 PM)soul of darknes Wrote: Vara nu ai ce face ?

Cam asa ceva, vacanta e plictisitoare.
Si eu care credeam ca toata lumea asteapta vacanta.
Sincer si eu gandesc ca dorel... ar fii tare sa gasesc ceva in de facut vara asta ca sa strang bani pt un nou telefon..
Oricum tot astept vacanta xD

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
(05-25-2014, 08:41 PM)cornel Wrote: Sincer si eu gandesc ca dorel... ar fii tare sa gasesc ceva in de facut vara asta ca sa strang bani pt un nou telefon..
Oricum tot astept vacanta xD
O pancarda, niste haine jegoase si de la republica pana la Dristor II sa vezi ce de bani faci.
Haha))))))

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
Nu e timpul de munca in timpul liceului.. Mai asteptati, ca o sa aveti >40 de ani numa de munca. Grin
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
(05-26-2014, 12:41 AM)Terente Wrote: Nu e timpul de munca in timpul liceului.. Mai asteptati, ca o sa aveti >40 de ani numa de munca. Grin

Munca si nu prea. Haha Singurul lucru la care ma pricep cat de cat este informatica, deci nu cred ca e de munca acolo. (pff... cum ar fi sa ajung profesor de informatica Haha )
FlowerFlower


Forum Jump:


Users browsing this thread: 4 Guest(s)