Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothic multiplayer - discuții generale
Dati.mi si mie niste motive de a juca pe sv vostru... E cam plictisitor... Sv e gol, inafara de misiunile lui andre nu stiu ce mai pot face
Cand vanez molerati sau giant rat se spawneaza iar inainte sa vina la mn ... Nush are niste probleme
Incepator dar nu prea in Gothic

Respect tuturor membrilor acestei comunitati dar in special lui Terente, cornel, soul si Kalatas pentru ajutorul acordat pana acum
(07-17-2014, 06:53 PM)Moderation Wrote: Dati.mi si mie niste motive de a juca pe sv vostru... E cam plictisitor... Sv e gol, inafara de misiunile lui andre nu stiu ce mai pot face

Pai daca e plictisitor, de ce sa mai joci gmp? Eu zic ca n-are rost.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
(07-17-2014, 06:53 PM)Moderation Wrote: Dati.mi si mie niste motive de a juca pe sv vostru... E cam plictisitor... Sv e gol, inafara de misiunile lui andre nu stiu ce mai pot face
Cand vanez molerati sau giant rat se spawneaza iar inainte sa vina la mn ... Nush are niste probleme

Salut, nu iti pot spune motive pentru care ai juca tu pentru ca nu stiu ce iti place tie ,dar iti pot spune motivele pentru care ma joc eu poate o sa-ti placa sau poate nu..
Pot intra in pielea unui personaj care il doresc eu ,(single player nu-mi poate oferi asta) pot alege in ce tabara imi regasesc personajul (secta,mercenari,etc), Comunitatea este grozava si cel mai mult asta m-a atras.
Apropo nu esti obligat sa vanezi sau sa te duci doar unde spune Andre, accepta trofee de la orice animal chiar daca nu il ai in misiune.Bafta
[Image: desc_rcare.jpg]
IGN:zHyuga
Hai ca pot face si eu RP cu voi doar sa nu implice iesirea din Khorinis cum ies din Khorinis sunt expus la disconect-uri Grin

P.S. In cel mai bun caz eu voi fii un mag misterios ce va mai da cate o ghicitoare sau ceva la event-uri sau un aventurier care este si medium Grin

P.S. 2: Va rog sa fie un event in care regele moare Haha

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
(07-17-2014, 09:16 PM)cornel Wrote: P.S. 2: Va rog sa fie un event in care regele moare Haha

The king is a Templar !
Show Content
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
Server down?Sau doar eu?
[Image: desc_rcare.jpg]
IGN:zHyuga
(07-18-2014, 11:05 AM)Zabuzz Wrote: Server down?Sau doar eu?

Momentan e down. Am trecut pe un nou VPS si trebuie actualizate unele detalii ale bazei de date a serverului de multiplayer. In cateva ore ar trebui sa fie gata.
(07-18-2014, 11:07 AM)Kristi Wrote:
(07-18-2014, 11:05 AM)Zabuzz Wrote: Server down?Sau doar eu?

Momentan e down. Am trecut pe un nou VPS si trebuie actualizate unele detalii ale bazei de date a serverului de multiplayer. In cateva ore ar trebui sa fie gata.

Ok...take your time and ...Bafta Smile
[Image: desc_rcare.jpg]
IGN:zHyuga
O sa va anunt eu aici cand il deschid, pana atunci, chiar daca e online sa nu intrati.
FlowerFlower
Server este on, puteti intra.
FlowerFlower


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Mai exista Gothic multyplayer ? ShadowZz 2 1,909 08-24-2016, 12:44 AM
Last Post: ShadowZz
  Intrebare server gothic Lukas1994 4 2,547 09-03-2014, 11:28 PM
Last Post: Edd
  Probleme conectare Gothic Multiplayer. Hydrax 100 29,446 08-17-2014, 09:39 PM
Last Post: Edd
  Gothic II Untold Chapter Edd 41 16,508 08-02-2014, 06:37 PM
Last Post: Edd
  Gothic multiplayer 2014 - Tutorial instalare Szekemri 0 2,359 06-28-2014, 11:36 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)