Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 3.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spamul zilnic.
(08-11-2014, 12:07 AM)soul of darkness Wrote:
(08-10-2014, 11:37 PM)Cyrus35 Wrote: dar nu inteleg pt ce au pus sechestru pe sediu
Pentru a acoperi pagubele create statului de Felix.
Au fost confiscate si bunurile celor din familia lui care au fost date de Felix.
Sediu o sa fie bagat la licitatie.
[Image: OWFRSbP.png]

vezi ca nu ai citit tot, asta am zis si eu...
(08-10-2014, 11:37 PM)Cyrus35 Wrote: Am auzit o vorba de la un musulman (parca) sau era dintr.un sistem totalitar, nush?
Cu ce suntem noi mai liberi decât ei? Ca avem voi sa spui unele lucruri in limitele legii? Pai tot nu esti liber. Ai dreptul la vot? Si daca nu iese cine vrei tu? Tot nu te.ai ales cu nimic. Ca vezi la televizor niste "adevăruri"? Oricum sunt regizate si comandate! Asa ca unde e libertatea?(nu mai stiu daca astea erau cuvintele dar pe aici si exemplele pot continua, de la bănci si politica pana la mass-media si religie).

O fi tara asta intoarsa cu susu-n jos, dar sa contesti libertatea noastra este o aberatie. Uita-te la lagarele de exterminare din Korea de Nord, la genocidul asupra non-musulmanilor cauzat de gruparea terorista ISIS din Iraq, la atrocitatile oribile comise de militantii legii islamice (astea nu-s raritati, ci lucruri obisnuite pentru zeci de state musulmane din Asia si Africa), etc. Tu poti sa iesi in strada si sa isi spui parerea, poti sa creezi mitinguri, poti sa strigi in gura mare "Jos Basescu!" fara teama ca vei fi omorat. Du-te in Korea de Nord, China, Sudan, Egipt, Afganistan, Iran, Iraq, Turkmenistan, etc, si fa la fel si sa vedem cate ore reusesti sa iti pastrezi viata.
O daa,religia ucide,inca mai credem in Dumnezeu?
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


(08-11-2014, 02:10 AM)Ducipal Wrote: O daa,religia ucide,inca mai credem in Dumnezeu?

Ce legatura are asta cu discutia de mai sus?
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
"genocidul asupra non-musulmanilor"

Zic si eu.
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


(08-11-2014, 09:09 AM)Terente Wrote:
(08-11-2014, 02:10 AM)Ducipal Wrote: O daa,religia ucide,inca mai credem in Dumnezeu?

Ce legatura are asta cu discutia de mai sus?
TERENTE, adu Religion Thread 12# !!!

Cyrus, eu ti-am raspuns doar la ce am dat quote, nu e logic ca am citit totul.. Haha
(08-11-2014, 11:46 AM)soul of darkness Wrote:
(08-11-2014, 09:09 AM)Terente Wrote:
(08-11-2014, 02:10 AM)Ducipal Wrote: O daa,religia ucide,inca mai credem in Dumnezeu?

Ce legatura are asta cu discutia de mai sus?
TERENTE, adu Religion Thread 12# !!!

Din cate stiu eu, tre' sa fie deschis.

Apropo, dati sugestii pentru emoticonul de smile si Sad . Sa le schimb, ca am ajuns sa le evitam asa. Haha
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Cum sa castigi 19.000 de voturi Smile

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
(08-11-2014, 02:28 PM)Terente Wrote: Din cate stiu eu, tre' sa fie deschis.

Apropo, dati sugestii pentru emoticonul de smile si Sad . Sa le schimb, ca am ajuns sa le evitam asa. Haha
LOL
https://chrome.google.com/webstore/detai...kkpkpnmjik
(08-11-2014, 02:28 PM)Terente Wrote: Apropo, dati sugestii pentru emoticonul de smile si . Sa le schimb, ca am ajuns sa le evitam asa.


Poate:
[Image: happiness.gif]
[Image: gothicboy.gif]
[Image: smile.gif]
[Image: screamrun.gif]
[Image: jasonkills.gif]
[Image: michaelmyersstab.gif]
[Image: sigh.gif]
[Image: frown.gif]
[Image: tear.gif]
[Image: sob.gif]
FlowerFlower


Forum Jump:


Users browsing this thread: 6 Guest(s)