World of Gothic - Forum

Full Version: Thread despre viata si legile fizicii.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Eu sincer sa fiu cred ca m-as constipa daca as sta intr-o buda dinaia. Pentru ca as avea senzatia ca toata lumea se uita la mine. Cel mai dur ar fi sa fie cineva in spatele buzii si sa spuna glume, iar lumea sa se adune si sa rada. Iar tu sa crezi ca ei rad de tineHaha! Scuze de off.
(01-12-2012, 04:48 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Eu sincer sa fiu cred ca m-as constipa daca as sta intr-o buda dinaia. Pentru ca as avea senzatia ca toata lumea se uita la mine. Cel mai dur ar fi sa fie cineva in spatele buzii si sa spuna glume, iar lumea sa se adune si sa rada. Iar tu sa crezi ca ei rad de tineHaha! Scuze de off.


Am vazut chestia cu baia, e ca o cabina de dus.Haha

Auzi...stii ce nu imi place la filmele cu invadatori, care ataca Pamantul? De ce ar ataca o civilizatie extrem de avansata niste inapoiati ca noi? Sa fim seriosi, eu nu cred ca o civilizatie care are si isi produce tot ce trebuie ar ataca niste oameni extrem de inaoiati. Ganditi-va ca picuri de ploaie produc energie electrica de mii de ori mai mare decat intreaga energie electrica produsa de omenire. Noi spunem ca suntem multi, dar sa stiti ca daca i-ati pune pe toti oamenii planetei unul langa altul, cam ca la concert, ar incapea pe o suprafata putin mai mare decat jumatate din judetul Hunedoara. O suprafata infima...noi nu consumam mai mult de aproape 0.90% din resursele Pamantului, ceea ce e o cantitate infima. Noi nu stim sa controlam puterea si energia care ne este transmisa de Soare. Suntem atat de mici, si daca nu ne desteptam, s-ar putea sa mai treaca 1000 de ani de epoca intunecata. Probabil daca cum traim acuma, si ce invatam acum la scoala ar fi fost pe vremea lui Decebal, Star Trek ar fi fost film istoricHaha si am fi putut sa controlam clima Pamantului, impreuna cu meteorologia si energia solara.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12