World of Gothic - Forum

Full Version: Thread despre viata si legile fizicii.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
asta asa e ...niciodata nu mia placut tara sau locuitorii acestei tari...Sad
Nici mie,americanii stiu sa sperie oamenii si sa profite de ei cu tot felul de preziceri deastea...
Uitati un lucru...si anume: Daca nu era America, Franta nu ar mai fi fost eliberata de Nemti..si probabil acum eram in continuare in razboaie continue...
(09-27-2011, 09:26 PM)Legend Wrote: [ -> ]Nici mie,americanii stiu sa sperie oamenii si sa profite de ei cu tot felul de preziceri deastea...

Totusi, fara ei nu aveam nici macar iluzii...Smile
da dar americanii stiti de ce sunt in faliment???din cauza ca nu au mai facut razboaie cu popoarele din orient pentru petrol...si astfel li sa prabusit si economia...de aceea eu consider america ...ca(scuzati cacofonia) fiind o tara parazit.
Nu ca n-au mai facut razboaie..un razboi nu se declanseaza neaparat din lipsa petrolului..ci pentru ca nu au avut cu cine sa negocieze..desi ma indoiesc, sincer, nici nu stiam ca America e in lipsa de petrol :-?..totusi, la ce tara mare e..
Pai deaai s-au luat in gura cu cei din Libia,sa faca rost de petrol Haha.
(09-27-2011, 09:43 PM)Legend Wrote: [ -> ]Pai deaai s-au luat in gura cu cei din Libia,sa faca rost de petrol Haha.

...point taken
No Libya alliance/conquest, no petrol. No petrol, no cash. No cash, no bikini party in the White HouseHaha
mor de rasHaha

(09-28-2011, 02:35 PM)Raven Wrote: [ -> ]
(09-27-2011, 09:43 PM)Legend Wrote: [ -> ]Pai deaai s-au luat in gura cu cei din Libia,sa faca rost de petrol Haha.

...point taken
No Libya alliance/conquest, no petrol. No petrol, no cash. No cash, no bikini party in the White HouseHaha

Haha Haha
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12