World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice #5
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(01-06-2012, 03:15 PM)Hegan Wrote: [ -> ]Cred ca doar stafful poate accesa acel thread.



Show Content

You thinck? Haha)) Wink.
Nu radeti ma de el...ma bucura sa vad inocenta asta la un copil de varsta lui, deoarece toti copiii in ziua de azi vor sa se maturizeze mai repede in loc sa se bucure de cea mai frumoasa perioada din viata lor!
Ma pun pe desenat, ne vedem diseara!
(01-06-2012, 02:53 PM)Warhell Wrote: [ -> ]
(01-06-2012, 02:51 PM)Terente Wrote: [ -> ]Haha Nu.
Sper ca nu va urma si o plecare definitva.

Nu va urma.
Firefox are un plugin foarte misto pt English spelling (si pentru germana, [pe care ar trebui sa-l iau urgent], romana, etc).
(01-06-2012, 02:57 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Nu de asta, dar eu l-am considerat tot timpul pe Terente acel om care tine comunitatea in picioare.

Voi tineti comunitatea in picioare. Nu am tinut-o eu deloc. Doar am ajutat-o putin.

Lasati-l pe Hegan in pace. :p
(01-06-2012, 03:26 PM)Terente Wrote: [ -> ]Lasati-l pe Hegan in pace. :p



Mersi terente.



Si nu eram prea sigur. Credeam ca se scrie thinck sau think.


Ori cum hai sa schimbam subiectul. Stiti de unde vine denumirea de firefox?

Sunt inca socat si foarte trist din cauza lui Terente. Simt ca am pierdut un coleg de joaca din cauza ca s-a terminat vacanta. N-am mai simtit asa ceva din copilarie, cand la inceputul scolii mi-era dor de nazbatiile pe care le facusem toata vara cu un prieten bun. Dar de fiecare data urma alta vacanta si o luam de la capat. Abia astept sa ne jucam din nou Marian.Smile
Gata cu melodrama, ca ma fac de ras...Haha
Mi-am rugat sotia sa-mi cumpere stilou si cerneala. Ma apuc de desenat. Dar mai intai vreau sa va spun ca puteti sa va deschideti thread-uri pentru continuarea povestilor in sectiunea gothic roleplay.Smile

Poveste:


Fiumeo mi-a tras o sageata in fund iar nevastama a arunc supa in capul meu.



Poveste incheiata.

(01-06-2012, 03:41 PM)Hegan Wrote: [ -> ]Poveste:


Fiumeo mi-a tras o sageata in fund iar nevastama a arunc supa in capul meu.



Poveste incheiata.
Cam tragica povestea ta.Haha
Dupa cum am zis
eu nu cred ca imi voi continua povestea
o sa citesc cu sufletu la gura avesturile voastreWink