World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice #5
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Cred ca schimbarea a venit si ea o data cu schimbarea nickului din Legend in Raducu' Haha.
Gata, sunt mai rau ca o baba din biserica..

Show Content
(01-06-2012, 11:03 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Deci la glumele lu Radu, am ras de m-am spart, cu lacrimi. Si acum din pacate ele nu mai sunt. Sincer as prefera sa faca un pic de baza de noi cand ne certam sau cand ii dam ordine sau cand ne da warn. Ar fi chiar super! Orice numai auzindu-l glumind!Haha

Face destule pentru comunitate... atat timp cat o tine in viata, trebuie sa-i fim/fiti recunoscatori.... cat despre postarile lui Iustin... nu mai mi se par amuzante, doar cand ma gandesc cum s-ar simti Iustin cand ar veni si ar vedea ca inca se mai vorbeste despre el...
asta asa e, chiar l-ati suparat rau...iar el incercand sa se elibereze de problemele zilnice, pe un forum, voi in loc sa-l ajutati sa treaca peste chestia cu prietenii, v-ati batut joc de el! Voi nu ati inteles ca el defapt nu are prieteni si de aceia vroia sa va fie prieteni. Chiar mi-a displcaut faza ca totii va bateati joc de el! Desi intr-un fel o merita. Oricum daca ar face unpic de baza de noi cand ne certam sau daca ar face unpic de baza cand ne da warn, Raducu' ar fi extraordinar oricum ii multumim ca tine comunitatea in spate!
Cu asta v-am lasat. Noapte Buna!
Radu este extraordinar pentru ca tine aceasta comunitate in viata.
Sper ca o va tine mult si bine de-acum incolo!
Ma simt flatat Haha. In genere nu m-am schimbat prea tare, poate ca m-am maturizat putin.
[sarcasm] Kristi ti se pare cunoscut[/sarcasm]
HahaHahaHahaHaha
(01-06-2012, 11:37 PM)roby14 Wrote: [ -> ][sarcasm] Kristi ti se pare cunoscut[/sarcasm]
HahaHahaHahaHaha

Cand citesc topicurile astea mai vechi mi-e greu sa ma recunosc in ele. Nici acum nu pot sa inteleg ce-am avut de am fost atat de enervant... nu ma refer la dialogurile cu iustin (desi si acolo am cam exagerat Grin ).


Apropo de sarcasm, uitati-va la asta. E geniala.
SHELDON COOPER IN ACTION!
E *genial* serialul.