World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice #5
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Cred ca imi continui si eu povestea...

Oldnick, Campina e mai departe de Ploiesti? Privind din Brasov. Haha

Sau e prin aproprierea orasului Baicoi sau satului Gornet? Haha Am doi prieteni buni din Prahova ce stau pe acolo. Grin
(01-06-2012, 03:45 PM)roby14 Wrote: [ -> ]Dupa cum am zis
eu nu cred ca imi voi continua povestea
o sa citesc cu sufletu la gura avesturile voastreWink

Ok. Tu ai si un proiect in lucru...Poate Legend, Warhell si Zamo vor continua pentru ca pareau dornici. Smile
Iata, si Terente va continua!!Smile
Campina este intre Comarnic si Ploiesti. Este un oras frumos asezat pe un platou langa DN1. Localitatile despre care vorbesti sunt mai aproape de Ploiesti. Ba nu, Baicoi e mai aproape de Campina.Haha
Multumesc pentru Super Moderator, chiar daca pot aloca putin timp pe forum pentru ca viata mea e destul de incarcata am sa fac ce pot eu mai bine, sa mentin ordinea si sa ajut comunitatea prin diverse lucruri.
(01-06-2012, 04:03 PM)Carnage Wrote: [ -> ]Multumesc pentru Super Moderator, chiar daca pot aloca putin timp pe forum pentru ca viata mea e destul de incarcata am sa fac ce pot eu mai bine, sa mentin ordinea si sa ajut comunitatea prin diverse lucruri.

Felicitari si pentru functie si pentru restul lucrurilor frumoase care ti se intampla. Sunt convins ca le meriti din plin.Smile
(01-06-2012, 04:09 PM)old nick Wrote: [ -> ]
(01-06-2012, 04:03 PM)Carnage Wrote: [ -> ]Multumesc pentru Super Moderator, chiar daca pot aloca putin timp pe forum pentru ca viata mea e destul de incarcata am sa fac ce pot eu mai bine, sa mentin ordinea si sa ajut comunitatea prin diverse lucruri.

Felicitari si pentru functie si pentru restul lucrurilor frumoase care ti se intampla. Sunt convins ca le meriti din plin.Smile

Multumesc mult Smile.
vai vai
ce dialog are thorus
1676 de randuriHaha
mor pana il termin
o sa imi ia vro 2 oreHaha
Deci, cand putem incepe sa ne continuam povestea?
Din cate am inteles
cand vreti
(01-06-2012, 04:19 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Deci, cand putem incepe sa ne continuam povestea?

Cand vreti. Va deschideti thread in gothic roleplay, fiecare cu povestea lui sau impreuna, cum vreti. Regulile vi le stabiliti singuri, din moment ce sunt povesti personale.Smile
Ai vorbit cu Radu?