World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice #5
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(01-10-2012, 07:54 PM)Terente Wrote: [ -> ]Si acum e inceputul unei noi ere pt. wog. Una a disciplinii.
Ma bucur ca te-ai intors cu gandurile astea.Haha Si cred ca sunteti foarte potriviti pentru treaba asta, atat tu cat si Kristi.Smile
bah stai asa, dar de ce nu-l faceti si pe Hegan, si pe Warhell, si pe mine moderatori, haideti ca mai aduc pen inca cativa de pe strada si pe Leana din capu satului. Ce dumnez-o cauta doi moderatori la un forum in care membrii activi sunt foarte putini? Iar tu Nicu de ce te-ai retras?
Interesanta treaba.
(01-10-2012, 08:15 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Ce dumnez-o cauta doi moderatori la un forum in care membrii activi sunt foarte putini? Iar tu Nicu de ce te-ai retras?

De acord.
(01-10-2012, 08:15 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Iar tu Nicu de ce te-ai retras?
N-as fi eu daca nu m-as retrage din cand in cand.Haha Glumesc.Smile
Mda...bun motiv...Sad...ce sa zicSad...deci chestia cu Leana ramane? Haideti ca ar fi buna pentru postul de moderator...ne mai invata cum sa alegem ceapa din piata. Face concursuri despre barfe cu premiile urmatoare: Locul I: Un sac de cartofi degerati; Locul II: O juma de ceapa ca sa ghicim vremea pe anu asta; Locul III: Niste branza proaspata de capra! Sad
(01-10-2012, 08:15 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Ce dumnez-o cauta doi moderatori la un forum in care membrii activi sunt foarte putini?

Ti se pare ca 2 moderatori sunt multi? Doar nu te astepti ca unu sa stea pe forum 24 de ore pe zi.. in cazul in care lipseste unul sa fie celalalt pregatit sa opreasca certurile care, dupa cum se vede, apar zilnic.
Aici cuvintele nu isi mai au rostul. Daca scuip acum ce am in mine voi primi vreo 50%-80% Warn, si chiar nu am chef sa imi stric ziua de azi...plus ca reputatia mea de pe forum va fi mai la pamant decat e acuma!Sad
Da-mi numarul ei de telefon. Rezolv eu.
EXISTA ADMIN, sUPERMODERATOR SI MODERATOR!!! CERTURILE POT FI OPRITE SI DE MEMBRII...PARCA AI MAI FOST MODERATOR SI AI MAI POSTAT AICI PE FORUM!
SINGURA TA TREABA E SA VEZI DE BUNA FUNCTIONARE A CONCURSURUILOR, DE CURATAREA THREADURILOR NEFOLOSITOARE, SI DIN CAND IN CAND FACI PE MEDIATORUL!
Calmeaza-te. Nu esti singurul cu aceasta parere. Wink