World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic I : Cel mai bun
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Atunci?! Pai stiu ca nu poti deoarece dupa ce intri in capitolul 4, ai "Ban" permanent din Old Camp si in Chapter 3 nu se poate sa ai armura.
Buna asta cu Ban-ul permanent Haha.
Pai nu poti face rost de armura... doar daca ai acel Gothic Gold, de care tot am auzit dar e cam "fantoma", jur ca nu stiu de unde sa il iau.
(09-15-2011, 06:40 PM)Edg Wrote: [ -> ].
Doar daca ai acel Gothic Gold, de care tot am auzit dar e cam "fantoma", jur ca nu stiu de unde sa il iau.

offtopic: eu il am instalat pe batranul pc. Nu am apucat niciodata sa-l joc...l-am instalat si asa a ramas.
(09-15-2011, 03:42 PM)Altair Wrote: [ -> ]Cum poti face rost de armura lui Thorus?

Il distrugi pe Bloodwin, iei o cheie de la el, daca nu ma insel si gasesti armura intr-un cufar...acum nu ma intreba unde ca nu mai stiu. (asta e din G2, deci e putin gresit topicul).

Continuam:

Ce sunt cele 2 npc-uri care stau in fata old campului?

diggeri
cum se numesc emplarii care ii gasesti in camera unde trebuie sa bagi sabiutele in podea???
Apocaliptic Templar

Cum poti sa treci de orice usa?(Nici un cod)
te transformi in meat bug...si treci printre gratii...sau in bloodfly si zbori in spre usa ,iar mai apoi te transformi
sau pur si simplu apesi un switch sau un winch

CUM SE NUMESTE RUNA CARE O POARTA ULTIMUL UNDEAD ORC SAMAN???
Breath of Death

Cum poti intra in castel fara sa te opreasca garzile?
Daca stai in lateral si apesi pe A ca sa treci ?
Nu chiar.