World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic I : Cel mai bun
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
spune-ti cum intri in old camp dupa ce ai fost dat afara???(indiciu:poti sa faci asta prin ch4 sau 5 nu mai stiu sigur)
Sunt multe posibilitati, transformarea in gandac e una din ele, dar la cea care cred eu ca te referi este runa de teleportare la magicienii focului care este gasita in turnul scufundat.

Care este numele militianului la care ajungi urcandu'te pe o scara la inceputul jocului?
cred ca te referi la shadow...si cred ca acel shadow de care zici e Bloodwin...app...cu ce te ajuta daca te intorci cu runa inapoi???ca m-am intors,i-am omorat pe toti,si nu am rezolvat nimicaSad
Ah, eram cu gandul la G2..Haha, e umbra, dar nu e Bloodwin.

@zamolxis: Pai inafara de rasplata lui Stone , n-ai ce sa primesti, decat bucuria de a distruge tabara.
a ca l-ai salvat???...pai cam asa e...umbrele si digerii o i-au la fuga,guarzi,ii omori usor cu arcu,le omori si pe fufele lu Gomez...sau iti bagi c marvin si intri in corpul lor(am fost curios sa vad ce armura au...si am fost surprins sa vad ca armura era, nude babe...si avea vreo 5 Haha )..sau iara in g2 am fost curios cum ii sta la un orc in armura de om...deci razi de te spargi cand vezi cum se muleaza armura pe orcHaha
Ultimate Question:

Cand,cum si unde te intalnesti cu vrajitoarea din Gothic?
cu sagitta???
Gothic 1?
Da' exista vrajitoare in g1??? eu stiu ca singurele femei care is sunt acele slugi ale lui yberrion si ale lui gomezGrin
(10-18-2011, 04:46 PM)Altair Wrote: [ -> ]Ultimate Question:

Cand,cum si unde te intalnesti cu vrajitoarea din Gothic?

Nu exista nici o vrajitoare in Gothic 1. Wink