World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic I : Cel mai bun
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(09-27-2011, 05:04 PM)warhell Wrote: [ -> ]Baal Kagan, Baal Isidro, Baal Parvez..si mai era inca unu tot din Old Camp...nu'mi amintesc exact..

Din old camp era Dexter.
ati uitat de fortuno...Tongue

cum le cheama pe fetele lui y'berrion???
sia si una stiu ca incepea cu r dar nu mai sunt sigur numele parca risa

unde este situat locul unde se afla jurnalul minerului care a scapat din lagarele orcilor inainte de formarea barieri(in acel jurnal sunt notate 3 zile si este vorba despre cei 5 shamani fara inima si locul sabiei uriziel)
poi jurnalul il gasesti cum mergi spre al cincilea saman in acea pestera este o intrare in stanga...si dupa ce treci de cei doi temple minecrwaleri dai de jurnal pe masa...Tongue
cum se numeste totporul care il gasesti in drum spre al cincelea saman???
toporul trolului sau ceva legat de troli

care e nivelul maxim la cercul de magie ca membru al sectei!(adica la ce cerc poti ajunge maxim)
(10-01-2011, 05:57 PM)Sh0CkY Wrote: [ -> ]toporul trolului sau ceva legat de troli

care e nivelul maxim la cercul de magie ca membru al sectei!(adica la ce cerc poti ajunge maxim)

La cercul 6,ca de obicei Wink.
Eu stiu ca 4:-??
roby a raspuns corect!pune intrebarea!la swemp nu poti ajunge decat la cerc 4 pentru ca magia nu e incadrata in fire sau water si la magia lu sleeper care e diferita!

ca daca era 6 ca si in old sau new nu mai intrebam de idiot asta
Cat ore costa armura de novice daca o cumperi de la templari de la intrarea in sect camp?
500?..