World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic I : Cel mai bun
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Off-topic....
@Dorelys continua.
Chiar nu stiam asta Grin Mai sti si despre ceilalti ce au facut inainte de colonie?
Keep on topic, guys.
da,stiu..Diego a fost folosit ca un hot minereu in orasul Khorinis , de catre Gerbrandt , un negustor local. Datorită legăturii sale cu Gerbrandt, Diego a inceput sa invete mai multe și mai multe despre afaceri ilegale. Atât de mult că el a început sa fie o amenințare la Gerbrandt, si, astfel,la "turnat" pe Diego la miliție . Fiind în imposibilitatea de a opune vreo rezistents,a fost închis, cu Milten,Lester si Gorn,iar dupa a ajuns in colonie.

Despre ceilalti o sa iti spun alta data....asa pe scurt Gorn a fost trimis in colonie pentru dezertare...dar mai intai in inchisoare in Khorinis,unde i-a intalnit pe ceilalti...
Continui eu cu ceva simplu:
Cine te intampina in colonie ?
O fetita draguta cu rochie roz care iti da un buchet de flori si o coronita sclipitoare plus 5000 de ore Grin

Spam alert - postare editata
Gresit.
Sad Dar asa era!! Sad(

Cred ca era un taran pe nume Bullit care este gardian in old camp, si iti da un pumn in moaca cand iesi din apa Grin
Da, contiunati domnule Carnel.
(08-04-2014, 09:56 AM)soul of darkness Wrote: [ -> ]Continui eu cu ceva simplu:
Cine te intampina in colonie ?

Bullit cu 2 alti smecheri din old camp.

Cum se numeste sau ce rol are incaperea din fata aceleia in care se afla Bullit in Gothic 1?