World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice #7
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(09-13-2012, 08:23 PM)old nick Wrote: [ -> ]Asa si-a dat ultima suflare forumul wog.ro. Acum puteti sa-l numiti oricum, dar altfel. Trist, vorba lui...

Ce te face sa zici asta? Faptul ca tu nu mai ai chef sa intri pe aici? Au fost destule perioade negre in istoria acestui forum si am trecut de ele cu bine. Dupa cum s-a mai zis si in trecut, atat timp cat sunt cel putin 2-3 useri activi aici, forumul nu se va inchide.
Tu ce COD joci Kristi?
ba cu bleaknessu
ce fac mai departe am vb cu raducu m-am intalnit cu vlad si mai departe ... caut in harbor city ca nebunu ?Sad
(09-13-2012, 09:31 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Tu ce COD joci Kristi?

Eu le i-au pe rand. Call of Duty 2, Call of Duty 3, Call of Duty 4, si acuma incep Call of Duty 5: World at War. (nu prea joc online)
Numa' COD1 nu? HahaHaha

@gothicar: Îl găseşti în bordel.
Ionuutzeeeeeeeeeeeel !!!
@Warhell Nu am avut problema aia niciodata(nici la scoruri mariHaha.COD1 ?HahaHaha UO the best.Cel mai tare e modul ala in care trebuie sa distrugi buncarele inamice si sa plantezi o bomba.Sunt doar 2 servere.Si pe serverul ala Rifles Only.
Hmmm.......îmi poţi lăsa aici sau prin PM componentele PC-ului tău? (RAM, procesor, placă video)
Pentru?
Eu am o problema in UO SP.La UO SP mi se misca tinta ca drq si in MP se misca bine.Care a terminat UO?
Ca să-mi dau seama dacă e de la sistemul meu.