World of Gothic - Forum

Full Version: Care RPG (non-Gothic) va lasat cu "gura casca"
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Ce RPG (sau serie) va lasat "gura casca"(aici am exclus seria Gothic ca ar fi evident=)) )
Mie sincer mi-a placut seria TES(the elder Scrools)...mai exact jocul Morrowind...lume mare(astai defectu lume mare da saracaSad ) o mare varietate(ba chiar imensaGrin) de arme si armuri...multe clase si chiar optiunea sa iti faci o clasa singurGrin...si mai multe mi-au placut dar nu imi amintescGrin
OVERLORD :X
Hmmm, The Witcher... mi-a placut stilul de lupta, facea jocul destul de interesant, grafica buna si gramada de skill-uriHaha.
fable lost chapters ca mio placut mult povestea cum ajunge el da la un rahat da copil la erou porma cum ajunge in temnita su cum il tortureaza aia misto rau da tot jocu
baaaaa...am uitat de fableSad(((((((((((...the goth poti pune te rog si varianta asta la poll?Grin
gata. l-am editat eu
si vezi ca am inlocuit acolo votul tau cu votul la fable
Beyond Divinity

E un hack&slash in stilul lui Diablo II dar mi-a placut foarte mult atmosfera si povestea lui (criterii de baza pentru mine in majoritatea jocurilor).
mersi uf33 Wink
pai nimic inafara de gothic
Gothic is the best!!!
da ash zice ca pe locul 2 dupa mn este seria Legacy of Kain care cupride 5 jocuri: blood omen 1 (care sa numit prima data the pillars of nosghot) , soul reaver 1 , blood omen 2 , soul revaer 2 ,si apoi finalul Defiance(care este cel mai tare din serie).
si tu esti fan legacy of kain? Haha
[sincer, blood omen 1 nu este prea jucabil si nu intelegi nimic Haha]
story line-ul e excelent si jocul e nebun :X

si ar mai fi fost bine venit in poll Devil may cry
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11