World of Gothic - Forum

Full Version: Topicul cu sport
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Care merge la Dinamo Steaua?
(07-24-2013, 10:52 PM)Ducipal Wrote: [ -> ]Care merge la Dinamo Steaua?

Cu toate ca's dinamovist,pot spune ca tot Steaua e cea care va domina anul acesta!
Pai, la cum se prezinta Dinamo...
Eu am intrebat daca merge careva la meci,stiu ca Dinamo e de ***** nu trebuie sa-mi mai aduceti si voi aminte...
De mic am crescut uitandu-ma la meciuri de fotbal, prin clasele V-VIII ma uitam si la meciurile din liga a II-a din Germania de pe Sport Klub si cele din Asia de pe EuroSport, chiar si daca de cele mai multe ori nu stiam nimic despre echipe, nici macar cum se pronunta numele lor... Dar de vreun an sau doi nu stiu daca am vazut 3 meciuri de la inceput pana la sfarsit, si asta se intampla acum cand Steaua (echipa mea preferata de cand eram mic) a invatat sa joace fotbal (exclud anul 2006) in sfarsit. Ce ironie!
Mai e de asteptat pana o echipa din Romania chiar o sa invete sa joace fotbal...
Pai cand se fac transferuri gen Dorel care cica e mare jucator...normal ca mai au de invatat..
Oricum, mi-au facut pro tv-ul capu calendar cu bodyguard-ul lu meme ce a rupt fâşu lu aia prin grecia.....
(07-24-2013, 09:58 PM)dorelys Wrote: [ -> ]Se pare ca Bayern a invins din nou in fata Barcelonei,cu scorul de doi la zero,am impresia ca si anul asta,tot Bayern va domina!
Meciul a fost oarecum dezamagitor si nu ar trebui privit ca o previziune a ce urmeaza in CL. In prima repriza Bayern a sters pe jos cu Barcelona fara sa se forteze si asta pentru ca le-au lipsit multi jucatori catalanilor, cam toti titularii. A doua repriza a fost aiureala, cele mai notabile faze au fost dribblingul lui Shaqiri si cel al lui Can. Bine, exceptand meciul asta si eu cred ca Bayern va matura pe jos din nou cu tot ce va prinde, cel putin in campionat. In Europa se vor bate cu Barcelona, Real, PSG si as zice si Chelsea.
(07-24-2013, 11:39 PM)Ducipal Wrote: [ -> ]Mai e de asteptat pana o echipa din Romania chiar o sa invete sa joace fotbal...
Laud din nou Steaua: de cand ma uit la campionatul romanesc, de prin 2004, Steaua de acum e de departe cea mai buna echipa pe care am avut-o, la concurenta poate cu Urziceni. Din orice punct de vedere. Si meritul e si al lui Becali, ca a intrat la inchisoare, lol.
(07-25-2013, 01:40 AM)Bogdan Wrote: [ -> ]Laud din nou Steaua: de cand ma uit la campionatul romanesc, de prin 2004, Steaua de acum e de departe cea mai buna echipa pe care am avut-o, la concurenta poate cu Urziceni. Din orice punct de vedere. Si meritul e si al lui Becali, ca a intrat la inchisoare, lol.

Da,dar dupa mine,cel mai mare merit este a lui Reghecampf,care a abordat stilul nemtilor zic eu si chiar a reusit sa faca o echipa,care se impune atat in campionat si cat de cat si in Europa.
Cfr Cluj a jucat pana acum cel mai bine in Europa dintre echipele romanesti din cauza ca au o echipa de mercenari cu doar 2-3 romani in lot.Pentru campionatul romanesc,da Steaua joaca bine,dar pana sa ajungem sa ne batem cu echipele mari din Europa sa trecem de grupe si etapele urmatoare mai este mult de asteptat.Ca n-a avut Chelsea chef de tine si ca ai avut un singur gol din penalty iar apoi in retur ti-au scos fotbalul din cap si ti-au demonstrat ca esti o echipa care n-are nici un fel de importanta nu ar trebui sa impresioneze pe nimeni cu nimic.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29