World of Gothic - Forum

Full Version: Topicul cu sport
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Cine s-a bucurat?
Eh, nu prea mulţi ... doar vreo tără întreagă ...

....Real 3-0 Barca ...
O tara -2...
Legat de Real - Barca, fuck yeah, ce au inceput sa si-o ia catalanii! Asta cred ca a fost confirmarea ca meciul cu Milan nu a fost un accident nefericit. Barcelona o ia in jos si asta se vede clar. De cealalta parte, Mourinho pare ca stie ce vrea sezonul asta: UCL si cupa. Campionatul s-a vazut in numeroase ocazii ca nu a fost parte din obiectivele sale.

Side note, ar fi misto daca nu am intra in discutii de genul eu tin cu Steaua, Dinamo e naspa, si viceversa. Sau ca vai draga nu ne-am bucurat ca a castigat Steaua.

@Warhell cu bilete: nu, oricum nu aveam bani. Sunt student, ffs, la mine nu s-au gandit?
Pai dar bine ma,lasa,oricum sa stie ca indiferent de rezultat Steaua ramane....stim noi cum !Care trece mai departe,Manchester sau Real?
Realul e favorita, dar forma de moment va conta foarte mult. Cum spuneam si acum cateva zile, dintre Real si United, sper sa iasa Barcelona Smile Oricum, anul asta Bayern-ul va fi greu de invins, sunt ca Barcelona de acum cativa ani, dar fara tiki taka.
Steaua-Chelsea a început.
Pronosticuri?
Multe Chelsea-0 Steaua..
A început tare Steaua. Nu le-au lăsat mingea englezilor deloc.
Ar fi ceva să continue tot aşa..
Se prea poate avand in vedere ca Chelsea vrea sa scape de antrenor...deci nu ar fi asa un mare miracol.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29