World of Gothic - Forum

Full Version: Topicul cu sport
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
A fost minune ca Romania a facut egal..... ma asteptam sai ia cel putin 3-0.....
Ne-am făcut de râs cu Legia. La sfârşitul primei reprize toţi îi lăudau pe stelişti .. că le mai dă vreo 2,3 .. da' vezi de treabă. Steaua e puternică în principal în prima repriză, în principal pentru viteză, dar în a doua începe să se coboare la nivelul adversarilor sau chiar mai jos.
Oricum, ne calificăm în Polonia ... DOAR dacă joacă Chiricheş.
(08-22-2013, 12:16 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Ne-am făcut de râs cu Legia. La sfârşitul primei reprize toţi îi lăudau pe stelişti .. că le mai dă vreo 2,3 .. da' vezi de treabă. Steaua e puternică în principal în prima repriză, în principal pentru viteză, dar în a doua începe să se coboare la nivelul adversarilor sau chiar mai jos.
Oricum, ne calificăm în Polonia ... DOAR dacă joacă Chiricheş.

Ceva de genul.. Gardos nu joaca nimic, din pacate. Popa a gresit atatea pase, ca s-au plictisit polonezii sa recupereze cred. O sa fie greu fara Pintili pe acolo prin centru. S-a vazut ca Prepelita nu e jucator care sa faca fata in defensiva.

Cu putin noroc, se califica Steaua in retur.
Acum înţeleg că Petrolu' şi-o ia de la Swansea (3-0, min 25) .. da' ce dumnecat o făcut Astra? Nici nu puteam să îndrăznesc să mă gândesc că o să piardă cu ăia..
Nici o echipă din Play-off-ul Europa League nu trece mai departe.
Sa fim seriosi, voi credeati ca vor merge mai departe? Suntem in Romania, fotbalul e slab si nici chiar Steaua nu cred ca va face mare lucru, poate trece de Legia si cu putin noroc de inca o echipa, dar mai mult nu cred. Asta-i nivelul actual al fotbalului romanesc.
(08-22-2013, 09:46 PM)dorelys Wrote: [ -> ]Sa fim seriosi, voi credeati ca vor merge mai departe? Suntem in Romania, fotbalul e slab si nici chiar Steaua nu cred ca va face mare lucru, poate trece de Legia si cu putin noroc de inca o echipa, dar mai mult nu cred.

Pai ajunge in grupe daca trece de Legia, deci nu e valabila constatarea ta. Haha
Ehh.. nu prea ma intereseaza de Steaua, dar presimt ca nu o sa treaca de grupe. Grin Haha
(08-22-2013, 09:46 PM)dorelys Wrote: [ -> ]Sa fim seriosi, voi credeati ca vor merge mai departe? Suntem in Romania, fotbalul e slab si nici chiar Steaua nu cred ca va face mare lucru

Steaua era o echipa din Romania si in '86 si in 2006 cand a ajuns pana in semifinalele Cupei UEFA si sezonul trecut cand a invins-o cu 1-0 pe campioana Europei, deci totul e posibil. Si la cum a jucat Steaua in ultima vreme tind sa cred ca nu ne vom face de rusine in grupe.
Romania rupe polonia si la football desi Tatarusanu zici ca ii lipsesc mainiile sau picioarele din cand in cand....
Tin sa te anunt ca nu prea au legatura Steaua si Legia cu nationala Romaniei si a Poloniei,aproape oricine este peste Romania la fotbal,nu rupem pe nimeni decat asa in cine stie ce meciuri si nu cu nationala ,dar cand e vorba sa joci cu ea iei bataie de la cine stie ce desculti plus ca mi se pare ca Polonia si-a mai facut si aparitia la ultimele mondiale parca si a mai si gazduit Euro 2012,este totusi ceva fata de noi.

Btw: Felicitari Stelutei Campeoanei Lumii ca s-a calificat,au mai adus si ei puncte si daca o tinem tot asa,peste 2-3 ani cand e Dinamo gata de CL si ia campionatul sa intre direct in grupe,fara preliminarii,imi pare rau de Lupii galbeni si de restul echipelor romanesti care nu se vor califica mai depare in Uefa.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29