World of Gothic - Forum

Full Version: Mod - world of gothic.ro
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Cum adica sare din schema?

Eu ma gandeam ca modul va arata de ce Nameless este aruncat in colonie..Sad
Mai multe detalii la momentul potrivit. Vechiul Nameless Hero va fi mentionat in mod. (dar rolul lui cu siguranta nu va fi unul major).
SI eu credeam la fell warhellSad(
(08-16-2011, 10:39 PM)SaNd-4Beliar Wrote: [ -> ]SI eu credeam la fell warhellSad(

Piranha bytes a stiut foarte bine de ce nu a dezvaluit motivul pentru care nameless a fost trimis in colonie. Nu avea nici un rost sa se complice cu asta si la fel nici noi nu vom acorda o atentie prea mare. Ganditi-va, singurul plot pe aceasta tema ar fi un motiv banal: furt, ucidere etc. si apoi ce? A fost aruncat in bariere si gata.
(08-16-2011, 11:19 PM)Terente Wrote: [ -> ]
(08-16-2011, 10:39 PM)SaNd-4Beliar Wrote: [ -> ]SI eu credeam la fell warhellSad(

Piranha bytes a stiut foarte bine de ce nu a dezvaluit motivul pentru care nameless a fost trimis in colonie. Nu avea nici un rost sa se complice cu asta si la fel nici noi nu vom acorda o atentie prea mare. Ganditi-va, singurul plot pe aceasta tema ar fi un motiv banal: furt, ucidere etc. si apoi ce? A fost aruncat in bariere si gata.

Eu sunt de parere ca povestea lui Nameless de dinainte de Bariera ar fi fost una foarte buna..Ar fi putut fi o crima mult mai grava..uciderea unui Paladin..sau al unui om important..dupa care prin ultimul capitol sa fie inchis ceva timp...timp in care isi pierde abilitatile..si este aruncat in Bariera..iar acel mesaj care il primeste de la magicianul ala la inceputul primului Gothic ar fi putut avea si el o "poveste"..la fel si acel magician..deja ma tenteaza sa fac si eu un mod, dar mi se pare foarte greu de facut misiunile, desi la capitolul POVESTE eu cred ca stau bine.
Ar mai fi ceva? Cum or sa fie vocile? Or sa fie doar dialoguri fara voci?
magicianul acela era pirokar(high mage la manastirea din khorinis)
Da, vor fi si voci.
In romana sau in engleza?
Daca gasim accente 'englezesti' bune, vom face in engleza, daca nu, ne rezervam la lb. romana.
voi vorbiti de modul ala cu fetele noastre in joc?

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19