World of Gothic - Forum

Full Version: Mod - world of gothic.ro
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Legat de acest super ultra modHaha, daca aveti nevoie de ceva sunt sigur ca v-as putea ajuta

-dual-wield
-shields
-helmets
-cast spells while moving

Specialitatea mea Haha, tot ce tine de Engine si de schimbarea Engine-ului in GothicTongue
Ms skull...momentan vreau sa fac lumea noua.
da vre ti va ajut la niste questuri am imginatia foarte bogata
Terente eu vad aici o foarte buna oportunitate de a colabora cu skullx dupa ce termini de modificat .zenurile
DesigurSmile

Cei de la theModders vor lansa traileru de la modul meu curand o sa va dau link.

Ceva nou ce am reusit sa fac mai nou e sa adaug Cape si Pelerine Hahaarata fain dar nu cred ca voi include asa ceva in mod.

Tin sa va anunt ca Modul Czas Zaplaty , sau mai bine spus theMods, vor lansa un gameplay de o ora, curand (informatie strict secreta, nu ma dati de golHaha )
(08-12-2011, 07:22 PM)SkullX Wrote: [ -> ]DesigurSmile

Cei de la theModders vor lansa traileru de la modul meu curand o sa va dau link.

Ceva nou ce am reusit sa fac mai nou e sa adaug Cape si Pelerine Hahaarata fain dar nu cred ca voi include asa ceva in mod.

Tin sa va anunt ca Modul Czas Zaplaty , sau mai bine spus theMods, vor lansa un gameplay de o ora, curand (informatie strict secreta, nu ma dati de golHaha )

Parca modul Czas Zaplaty avea alt nume, hmm cum era a da the time of payment.
Czas Zaplaty->Poloneza
Time of Payment->Engleza

Czas Zaplaty & Time of Payment->Acelasi lucru, 2 limbiSmile
Exact, si dupa cum am vazut arata exceptional modul abia astept sa fie finalizat.
Dar despre Golden Gate stii ceva nou?
Oh, Prefer sa ii spun pe numele original ZlotenWrota, stiu ca XardasBurder inca lucreaza la el, si posteaza noutati rar, dar nu este abandonat,
Sand-4Beliar cu ce nume joci pe garena?si oricum injur doar cand ma enervez pe acest site nu ma enervez chiar ma distrez depinde la ce mape si ca sa aiva legatura si cu modul sa nu ma abat.Vor fi si alte tabere inafara de cele 3 sau nu mai sunt cele 3?
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19