World of Gothic - Forum

Full Version: Mod - world of gothic.ro
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
(08-06-2011, 11:46 PM)warhell Wrote: [ -> ]Deci eu nu prea am inteles..Incercati sa faceti un mod pentru Gothic 1 , povestea find.."Inainte de Bariera"?

As vrea mai multe detalii despre acest mod..

Multumesc.


Da, povestea din mod are loc inaintea evenimentelor din Gothic 1, si se foloseste Gothic 1 pentru a face modul.
Scuzatima ca va deranjez dar va fi si varianta in romana?Ca eu nu sunt as la engleza
:| asta a fost ideea mea si a lui diego ( ceva de genu) Wink succes la ea Haha daca doriti va ajut cu niste questuri Wink secundare Wink confirmatimi si vi le trimit prin pm
(08-07-2011, 01:49 PM)Cryssalis Wrote: [ -> ]:| asta a fost ideea mea si a lui diego ( ceva de genu) Wink succes la ea Haha daca doriti va ajut cu niste questuri Wink secundare Wink confirmatimi si vi le trimit prin pm

Trimite-mi ideeile si le voi analiza.

Si ca sa clarificam: ideea, story-ul si restul le-am discutat cu Raducu, inainte sa vb cu tine despre orice altceva. Daca ai stii cat de mult difera main plot-ul povestii, nu are nici o legatura cu ce vroiai tu sa faci .... Wink
Deci va fi si o varianta in romana sau nu?
(08-08-2011, 07:00 PM)ionut_soimi Wrote: [ -> ]Deci va fi si o varianta in romana sau nu?

Da.
Si cam cand ar fi gata modul dupa voi asa chiar daca gresiti nui nik rau aproximati un pic sa stiu si eu cam peste cat timp il voi juca.
(08-10-2011, 09:07 PM)ionut_soimi Wrote: [ -> ]Si cam cand ar fi gata modul dupa voi asa chiar daca gresiti nui nik rau aproximati un pic sa stiu si eu cam peste cat timp il voi juca.

Va dura ceva timp. Cred ca craciunul anului 2011, poate pregati o surpriza in acest caz. Vom vedea cum merg lucrurile dupa vacanta.
pai daca lucrati atata sigur va fi frumosWink bafta in continuare.
ionut_soimi te stiu depe garena injuri cam mult cand moriHaha
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19