World of Gothic - Forum

Full Version: Mod - world of gothic.ro
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Secret. Mai multe informatii vor fi facute publice la momentul potrivit.
Terente te pot ajuta la mod am imginatie si sunt ok cu engleza...daca te pot ajuta sa-mi zici abea asttept sami pun imaginatia la incercareGrinGrinGrin

(08-15-2011, 03:30 AM)SaNd-4Beliar Wrote: [ -> ]Terente te pot ajuta la mod am imginatie si sunt ok cu engleza...daca te pot ajuta sa-mi zici abea asttept sami pun imaginatia la incercareGrinGrinGrin

Cand o sa ajung la partea de creatie o sa apelez la mai multi dintre voi. Momentan sunt la partea de munca. Cred ca de partea asta ma voi ocupa singur.
felicitari pt intentiile voastre ... dar , parerea mea , cel mai misto mod ar fi (daca se poate face) sa mai fie un giuld al banditilor , sa te alaturi lor si de aici incolo povestea ... il ajuti pe raven , il faci pe lord hagen sclav sa ti sape in mine Haha , ataci khorinis etc , aici sunt multe variante ...
(08-15-2011, 10:48 AM)zara Wrote: [ -> ]felicitari pt intentiile voastre ... dar , parerea mea , cel mai misto mod ar fi (daca se poate face) sa mai fie un giuld al banditilor , sa te alaturi lor si de aici incolo povestea ... il ajuti pe raven , il faci pe lord hagen sclav sa ti sape in mine Haha , ataci khorinis etc , aici sunt multe variante ...

Nu stim daca banditii vor fi prezenti. Inca nu sunt luati in calcul.
ar fi frumos cat mai multe ghilde Wink ...bafta
(08-15-2011, 10:48 AM)zara Wrote: [ -> ]felicitari pt intentiile voastre ... dar , parerea mea , cel mai misto mod ar fi (daca se poate face) sa mai fie un giuld al banditilor , sa te alaturi lor si de aici incolo povestea ... il ajuti pe raven , il faci pe lord hagen sclav sa ti sape in mine Haha , ataci khorinis etc , aici sunt multe variante ...

Pai cum sa se preteaca toate astea daca actiunea din mod se petrece de dinaintea barierei?
(08-15-2011, 05:31 PM)warhell Wrote: [ -> ]
(08-15-2011, 10:48 AM)zara Wrote: [ -> ]felicitari pt intentiile voastre ... dar , parerea mea , cel mai misto mod ar fi (daca se poate face) sa mai fie un giuld al banditilor , sa te alaturi lor si de aici incolo povestea ... il ajuti pe raven , il faci pe lord hagen sclav sa ti sape in mine Haha , ataci khorinis etc , aici sunt multe variante ...

Pai cum sa se preteaca toate astea daca actiunea din mod se petrece de dinaintea barierei?

Vroia sa dea doar o idee de un mod care ar putea fi asa.
Da sau mai fain ar sa se intample inaintea barierei sa aibe nameless gagicaHaha
Daca actiunea se intampla inainte barierei magice, vechiul Nameless Hero sare din schema automat Tongue.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19