Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
România, te iubesc?
Da-mi exemple de oameni INTELIGENTI din Romania care TRAIESC!
Sup
replyReply
dupa cum am spus...cine vede intotdeauna partea goala a paharului,va muri de inima reaSad...
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
(10-21-2011, 08:00 PM)Zamolxis1 Wrote: dupa cum am spus...cine vede intotdeauna partea goala a paharului,va muri de inima reaSad...

Inseamna ca nu o sa prind batranetea.
Sup
replyReply
Sunt destui mă... Dar sunt acoperiţi de mulţimea de prostime.
Ştiu multe exemple
replyReply
eu iti dau...dar daca iti s[un niste nume de profesori,niste nume de colegi sau niste nume de parinti,nu le-ai cunoaste...iar,la televizor sunt foarte multi inteligenti...Dan Puric,mai erau niste comedianti,nu mai stiu cum ii cheama,florin piersic,sergiu nicolaescu,s.a care nu-mi vin in minte acuHaha
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
(10-21-2011, 07:59 PM)Zamolxis1 Wrote: Vedeti voi...tocmai ati facut din threadul asta ,unu rasist...si nu da prea bine ca pe un forum ca pe acesta sa fie mesaje rasiste...plus ca warhell tiganii nu pot fii exilati din pricina UE...care ne-ar amenda...sau ar iesi ceva foarte urat pe motiv ca ONG-URILE ne-ar considera rasisti si le-ar lua apararea tiganilor.

De ce ar vrea cineva să le ia apărarea?

Ar fi penal ca ţâganii să-şi ia internet, să intre pe Wog şi să ne raporteze.Smirk
replyReply
pe mine ma enerveaza posturile gen OTV,Realitatea Tv,Antena 3 ...care nu fac altceva decat sa manipuleze poporul...iar acum ca antena 3 este printre prog cnn,manipularea va fii la o scara mult mai mareSad
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
(10-21-2011, 08:01 PM)g3orge13 Wrote: Sunt destui mă... Dar sunt acoperiţi de mulţimea de prostime.
Ştiu multe exemple

Exact! La asta vroiam sa ajung, sa vad raspunsul lui Marian si sa spun asta, gandim la fel se pare. Haha
Sup
replyReply
(10-21-2011, 07:59 PM)Warhell Wrote: Da-mi exemple de oameni INTELIGENTI din Romania care TRAIESC!

Ti-as da, dar mi-e teama ca nu-i cunosti. Cel putin 10 profi de la facultatea mea. Profesori universitari si oameni de nota 10. Nea Gigel de pe strada care are o experienta de viata si care te uimeste prin inteligenta lui. (Gigel e un nume random).
Acum din randul oameni mai mici, as enumera mai multi. Din nou nu cunosti.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
nu defapt sunt niste servicii specializate care verifica continuturile site-urilor...si tot ce inseamna mesaje ilegale,este dat in judecata...telefoanele sunt ascultate...Sad.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  La mulţi ani, România! Szekemri 39 11,920 12-05-2012, 08:23 PM
Last Post: Carnage
Exclamation WORLDOFGOTHIC ROMÂNIA: THE RETURNING Szekemri 88 28,019 03-24-2012, 10:29 AM
Last Post: Dastan

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)