Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[DISCUTIE] Teoria chibritului - Pepenele
#81
Eram ironic dorind sa scot in evidenta faptul ca tu te-ai contrazis cu Kristi atat timp fara sa-i dai un argument.
#82
Nu ai văzut câte argumente i-am dat în ultimele pagini? :|
Sup
#83
Prin argument m-am referit la dovedirea ca ce zici tu e adevarat.
#84
Şi până la urmă i-am demonstrat că acea culoare a pepenului e roşie, chiar şi înainte de desfacere.
Sup
#85
(10-22-2012, 03:27 PM)Warhell Wrote: Nu ai văzut câte argumente i-am dat în ultimele pagini? :|

Toate argumentele pe care mi le-ai dat in ultimele pagini aveau de-a face cu distrugerea sub o forma sau alta a cojii pepenelui. Deci, argumentele tale sunt din start gresite. Mai bine un singur argument, unul si bun, decat 10 incorecte.

(10-22-2012, 03:35 PM)Warhell Wrote: Şi până la urmă i-am demonstrat că acea culoare a pepenului e roşie, chiar şi înainte de desfacere.

Haha Tu credeai ca mi-ai demonstrat? =)) Unde? Zi-mi nr postului ca sa ma uit si eu. Grin
#86
(10-21-2012, 12:43 PM)Warhell Wrote:
(10-21-2012, 12:36 PM)Warhell Wrote: În interior este de culoare roz sau roșu datorită licopenului (întâlnit și la roșii)

Show Content
Sup
#87
Auzi, warhell, tu ai auzit de mutatii genetice? Pentru tine wikipedia e sursa absoluta de adevar?
#88
Haha Ştii că ce ai spus mai sus e fals, nu? Acel licopen există în fruct, ca e decojit, că nu e.
Şi, ca ceva să apară pe wikipedia, trebuie mai intâi să fie testat. Crezi că ar fi scris aşa ceva, dacă nu s-ar fi studiat acel licopen?
Sup
#89
(10-22-2012, 05:23 PM)Warhell Wrote: Haha Ştii că ce ai spus mai sus e fals, nu? Acel licopen există în fruct, ca e decojit, că nu e.
Şi, ca ceva să apară pe wikipedia, trebuie mai intâi să fie testat. Crezi că ar fi scris aşa ceva, dacă nu s-ar fi studiat acel licopen?

1. Repet: Ai auzit de mutatii genetice?
2. Citeste prima propozitie de aici http://en.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:W..._Wikipedia Oricine poate edita paginile de pe wikipedia. Vezi? Prin lucruri de genu' asta pot vedea increderea ta oarba in oameni (la fel ca si increderea ta oarba in ceea ce pot sic eea ce nu pot face oamenii de stiinta, fara macar sa fi capabil sa spui cum ar putea ei demonstra ceva. Tu ai impresia ca din moment ce ei sunt numiti "oameni de stiinta" ei sunt in stare sa faca orice?!), care, dupa cum vezi, e o prostie.
#90
Nu ştii când să renunţi Kristi.
Chiar iei orice posibilitate, într-un fel îmi place, dar de la un timp devine...enervant.
Cred că încep să ştiu cum se simţeau aliaţii când Germania nazistă refuza să capituleze. Haha
Sup


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  [DISCUTIE] Războiul din Palestina Warhell 7 3,054 11-18-2012, 02:50 PM
Last Post: Robi
  [DISCUTIE] Fenomene Stranii Raducu' 38 14,054 02-17-2012, 07:13 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)