Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Discuţii zilnice - 19.08.2014 -> ...
Era o glumă.
mă rog, ești obosit/bolnav, și, cum e la job? Smile Smile
(10-15-2014, 10:38 PM)Cyrus35 Wrote: Era o glumă.
mă rog, ești obosit/bolnav, și, cum e la job? Smile Smile

Plictiseală maximă, deocamdată. Că acum facem un seminar de iniţiere în procese, în protecţia muncii şi dinastea. Asta o să dureze toată săptămâna.. şi stăm mult de tot degeaba, iar când nu stăm vin unii şi ţin nişte cursuri. Ei aşa foarte de treabă cam toţi.

+ sunt multe fete în grupu' ăsta care facem seminarul. Asta chiar îmi place. Noteeth
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Bine ai venit in corporatie, ai biroul tau ?
In ce oras e asta?
(10-15-2014, 11:10 PM)Cyrus35 Wrote: In ce oras e asta?
Auschwitz, Mengele's office.
(10-15-2014, 10:54 PM)soul of darkness Wrote: Bine ai venit in corporatie, ai biroul tau ?

O sa am incepand de maine.Shadow
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
(10-15-2014, 11:14 PM)soul of darkness Wrote:
(10-15-2014, 11:10 PM)Cyrus35 Wrote: In ce oras e asta?
Auschwitz, Mengele's office.

benzina in creier?
te.ai uitat la antena3eaici cumva? Haha
(10-16-2014, 07:03 PM)Cyrus35 Wrote:
(10-15-2014, 11:14 PM)soul of darkness Wrote:
(10-15-2014, 11:10 PM)Cyrus35 Wrote: In ce oras e asta?
Auschwitz, Mengele's office.

benzina in creier?
te.ai uitat la antena3eaici cumva? Haha
Departamentul teste craniene.
Salutare, ce mai faceti? Grin Cum o mai duceti cu scoala si cu forumul? Anyways, am venit aici sa va spun ca e o oferta pe steam, primele 3 Gothic-uri la pretul de 4,99 euro. So hurry up and grab it! Grin
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

[Image: G2D3D11_20_10_2014__09_39_24.jpg]

Foarte tare ce fac germanii, acum e la versiunea 15 a modului G2DX11 adica Gothic 2 redat cu direct x 11.

http://forum.worldofplayers.de/forum/thr...alpha%29-3
FlowerFlower


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Discuţii Zilnice 9 Warhell 1,006 550,653 09-13-2013, 10:09 PM
Last Post: Kristi
  Discutii Zilnice #8 Robi 944 481,548 02-02-2013, 09:40 PM
Last Post: Warhell
  Discuţii Zilnice #7 Szekemri 980 458,928 10-13-2012, 08:12 PM
Last Post: Robi
  Discuţii Zilnice #6 Zamolxis1 949 432,093 07-12-2012, 12:02 PM
Last Post: Robi
  Discuţii Zilnice #5 Carnage 953 459,887 02-14-2012, 06:28 PM
Last Post: Carnage
  Discuţii zilnice #4 Zamolxis1 993 548,357 01-05-2012, 10:51 PM
Last Post: Carnage
  Discutii New Rpg Cryssalis 1,002 582,229 01-05-2012, 08:56 PM
Last Post: Zamolxis1
  Discutii Zilnice #3 Carnage 1,000 501,898 10-18-2011, 07:58 PM
Last Post: Szekemri
  Discutii Zilnice #2 Raducu' 499 268,322 09-04-2011, 11:06 PM
Last Post: Warhell
  Discutii Zilnice #1 Ducipal 1,020 565,169 02-19-2011, 03:43 PM
Last Post: Raducu'

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)