Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Discuţii zilnice - 19.08.2014 -> ...
Frate, serios! Rochia chiar e albastru cu negru!

[Image: enhanced-1984-1425006448-3.jpg]
[Image: I%2Bwant%2Byou%2Bto%2Btell%2Bthe%2Btruth.jpg]
Da ma, neagra cu albastru adica negru cu albastru...
[Image: zippora-touch.jpg]
(02-28-2015, 03:04 PM)soul of darkness Wrote: Depinde si ce ai luat inainte sa te uiti la ea, poti sa o vezi curcubeu.

Aia da. Haha

(02-28-2015, 03:53 PM)Vladeisan Wrote: Frate, serios! Rochia chiar e albastru cu negru!

[Image: enhanced-1984-1425006448-3.jpg]

Așa să fie, mă doare-n p**ă de culoarea rochiei, se stresează proştii ca la ziua Izabelei.Haha
,,Să nu uiți de unde pleci că n-ai să știi unde vrei să ajungi!''
Gothic

https://www.youtube.com/watch?v=ruGHJaEClLE
Acum vine Kristi si iti da 50% pentru ce ai zis.
(02-28-2015, 07:19 PM)soul of darkness Wrote: Acum vine Kristi si iti da 50% pentru ce ai zis.

ȘtiuHaha Să-mi dea dacă vrea.
,,Să nu uiți de unde pleci că n-ai să știi unde vrei să ajungi!''
Gothic

https://www.youtube.com/watch?v=ruGHJaEClLE
(02-28-2015, 10:44 PM)Hiperboreanul Wrote:
(02-28-2015, 07:19 PM)soul of darkness Wrote: Acum vine Kristi si iti da 50% pentru ce ai zis.

ȘtiuHaha Să-mi dea dacă vrea.

30%, nu-l mai minti mai Soul.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
(03-01-2015, 12:03 AM)Terente Wrote:
(02-28-2015, 10:44 PM)Hiperboreanul Wrote:
(02-28-2015, 07:19 PM)soul of darkness Wrote: Acum vine Kristi si iti da 50% pentru ce ai zis.

ȘtiuHaha Să-mi dea dacă vrea.

30%, nu-l mai minti mai Soul.

Fie ce-o fi.
,,Să nu uiți de unde pleci că n-ai să știi unde vrei să ajungi!''
Gothic

https://www.youtube.com/watch?v=ruGHJaEClLE
(03-01-2015, 02:55 AM)Hiperboreanul Wrote:
(03-01-2015, 12:03 AM)Terente Wrote:
(02-28-2015, 10:44 PM)Hiperboreanul Wrote:
(02-28-2015, 07:19 PM)soul of darkness Wrote: Acum vine Kristi si iti da 50% pentru ce ai zis.

ȘtiuHaha Să-mi dea dacă vrea.

30%, nu-l mai minti mai Soul.

Fie ce-o fi.

Cum zice maestra Andra, dupa rau vine bine. Haha Deci dupa Maruta, tre' sa vina si ceva bun, ea inca mai spera.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Era bine cand nu era rau.
(03-01-2015, 10:34 AM)Terente Wrote:
(03-01-2015, 02:55 AM)Hiperboreanul Wrote:
(03-01-2015, 12:03 AM)Terente Wrote:
(02-28-2015, 10:44 PM)Hiperboreanul Wrote:
(02-28-2015, 07:19 PM)soul of darkness Wrote: Acum vine Kristi si iti da 50% pentru ce ai zis.

ȘtiuHaha Să-mi dea dacă vrea.

30%, nu-l mai minti mai Soul.

Fie ce-o fi.

Cum zice maestra Andra, dupa rau vine bine. Haha Deci dupa Maruta, tre' sa vina si ceva bun, ea inca mai spera.

Haha Haha
,,Să nu uiți de unde pleci că n-ai să știi unde vrei să ajungi!''
Gothic

https://www.youtube.com/watch?v=ruGHJaEClLE


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Discuţii Zilnice 9 Warhell 1,006 550,690 09-13-2013, 10:09 PM
Last Post: Kristi
  Discutii Zilnice #8 Robi 944 481,582 02-02-2013, 09:40 PM
Last Post: Warhell
  Discuţii Zilnice #7 Szekemri 980 458,948 10-13-2012, 08:12 PM
Last Post: Robi
  Discuţii Zilnice #6 Zamolxis1 949 432,123 07-12-2012, 12:02 PM
Last Post: Robi
  Discuţii Zilnice #5 Carnage 953 460,222 02-14-2012, 06:28 PM
Last Post: Carnage
  Discuţii zilnice #4 Zamolxis1 993 548,391 01-05-2012, 10:51 PM
Last Post: Carnage
  Discutii New Rpg Cryssalis 1,002 582,245 01-05-2012, 08:56 PM
Last Post: Zamolxis1
  Discutii Zilnice #3 Carnage 1,000 501,918 10-18-2011, 07:58 PM
Last Post: Szekemri
  Discutii Zilnice #2 Raducu' 499 268,339 09-04-2011, 11:06 PM
Last Post: Warhell
  Discutii Zilnice #1 Ducipal 1,020 565,208 02-19-2011, 03:43 PM
Last Post: Raducu'

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)