Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Templul lui Sleeper
#1
Salut,cum se poate ajunge la Sleeper,odata ajuns in templul lui? Multumesc.
Dumnezeu este singurul meu STĂPÂN, iar familia mea singura mea COMOARĂ !
#2
la asta trebuie sa cauti cei 4 orc shamani blestemati (ps uitate la wiki forum la g1 creaturi sa vezi cum arata ) ei sunt in 4 morminte diferite trebuie sa ii omori si la iei sabiile
#3
Multam mult Cryssalis,dar nu am inteles ce ai zi cu : ,,ps uitate la wiki forum la g1 creaturi sa vezi cum arata,,.
Dumnezeu este singurul meu STĂPÂN, iar familia mea singura mea COMOARĂ !
#4
(02-23-2011, 07:21 PM)kelokata Wrote: Salut,cum se poate ajunge la Sleeper,odata ajuns in templul lui? Multumesc.

http://www.worldofgothic.com/images/g1karten/temple.jpg
Asta este o harta a templului.
#5
Spune juniorul meu ca a trecut de un tip Gor Boba si apoi a trecut prin niste tunele pana la un lac de lava.Si acolo a gasit mai multe porti si unele erau inchise.Nu stie pe care sa intre.Multam mult de ajutor.
Dumnezeu este singurul meu STĂPÂN, iar familia mea singura mea COMOARĂ !
#6
Cel mai bine ar fi sa foloseasca harta, templul este destul de complicat sa sa ii putem explica exact ce si cum.
#7
Incearca toate camerele si invarte 3 leviere sau mai simplu(daca ai acrobatics invatat) sari pe partea cealalta usor.
[Image: 242idki.png]
#8
eu nu mas grabi la templul lui sleeper daca nu sunt destul de pregatit ...adica:
am invatat multe skiluri , am hp mare, protectie mare, arma buna , magii bune , sau cel putin cateva potiuni
#9
Va multumesc mult la toti pentru raspunsuri.
Dumnezeu este singurul meu STĂPÂN, iar familia mea singura mea COMOARĂ !
#10
Deci cred ca trebuie Inchis!
[Image: 242idki.png]


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Sleeper Ducipal 26 6,933 12-05-2009, 02:11 PM
Last Post: Faby
  Undead Dragon = Sleeper ??? Kristi 29 7,144 09-11-2009, 10:24 AM
Last Post: Carnage

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)