World of Gothic - Forum

Full Version: Hitler's Life
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
(09-19-2011, 04:50 PM)warhell Wrote: [ -> ]... eu nu am avut nimic cu nimeni, mi-am vazut de treaba mea pana cand a aparut "old nick" care se apuca sa comenteze peste tot..nu imi place sa fiu provocat, sau sa mi se jigneasca munca..sa fim seriosi.

Sa nu mai zic de cei care se dau mari in fata calculatorului, pe internet toata lumea e mare si tare pana la urma, dar nici chiar asa..sa vina cu suferinte ca forumul nu e bun si ca povestea jocului meu nu se potriveste cu cea reala..sau ca seria Hitler nu are ce cauta aici..

In primul rand, nu am comentat peste tot, am comentat pe thread-ul despre comunitatea wog.ro si pe cel cu poeziile acelea.
In al doilea rand, exprimarea "patetica" pe care am folosit-o avea rolul sa nu dezlantuie "durii razboinici" care se viseaza noaptea pe plajele normande, in timpul razboiului, si se trezesc dimineata cu pantalonii uzi.
In al treilea rand, daca nu-ti place sa fii provocat, e problema ta si ti-o rezolvi singur.
In al patrulea rand, nu ti-am jignit munca, am avut grija sa folosesc cuvinte "patetice" dupa cum se pare ca ai si observat.
In al cincilea rand, nu am spus ca forumul nu e bun, dar esti liber sa intelegi ce vrei.
In al saselea rand, referitor la jocul acela, ti-am spus ca a fost o gluma, postul meu se incheia cu un smile "patetic si suferind", dar iar esti liber sa crezi ce vrei.
In al saptelea rand, ai dreptate ca te dai mare in spatele calculatorului, pentru ca seria ta despre "Iclerica", ca si exprimarea mea, este la fel de "patetica", avand in vedere ca internetul geme de serii asemanatoare cu "vechime".
Spre exemplu http://www.youtube.com/user/hitlerrantsparodies
In ultimul rand, nu zic altceva, pentru ca nu stiu sa numar decat pana la sapte. Asa ca incearca sa nu ma jignesti decat de sapte ori, ca daca depasesti, iti racesti gura de pomana si ramai in urma cu episoadele (cele din care te inspiri, nu cele pe care incerci sa le incropesti aproape singur).
Vizionare placuta!
Show Content
Nu ma bag in discutie, dar paragraful de mai sus este inegalabil. Smile


Eventualele jigniri, de acum inainte nu vor rezita mai mult decat 2-3 minute de la intrarea si observarea lor de catre mine pe forum.
http://www.youtube.com/user/hitlerrantsp...M9fO9piSrE
Uitati-o pe asta! Eu sunt Hiltler si el e "durul". Sau invers, de ce nu? Haha
L-am jignit de mi-ai sters postul?

Ok, e ultimul post al meu pe forumul asta.
In acel post, vorbesti serios? E optiunea ta. Daca cedezi asa repede la un mic razboi (nici macar razboi nu se poate numii), nu am ce face.
Atata timp cat nu se ajunje la injurii sau jicniri grave nu o sa dau warn nimanui.

@warhell


1. Daca de la un simplu schimb de replici (-adica ai zis si tu a zis si el-) doresti sa parasesti un forum inseamna ca esti un om slab (asta nu e insulta).


2.Daca doresti sa-l parasesti e alegerea ta. Esti liber sa-ti alegi forumurile pe care doresti sa activezi dupa propriile criterii.
Vreau sa fie clar: Nu plec din cauza lui old nick, plec din cauza descriminarii care mi s-a facut. Terente mi-a sters posturile care nu aduceau nici un fel de jignire, dar, in schimb pe cele a le lui old nick le lasa bine mersi acolo..niste posturi pe care voi va atrag si va amuza, dar pe mine ma ranesc oarecum.

BTW: Sa puna altcineva intrebarea din "Geniul Gothic 2".

Show Content

Salut.

Warhell a parasit comunitatea, motiv pentru care si viata lui Hitler se incheie aici.

Show Content

Multumim pt. serie.
These are sad times indeed!
pacat...sa cedezi pentru ca cineva si-a spus parerea....dar adevarul e ca nu trebuia sa-i stergi postul terente...trebuia pur si simplu sa-i "desparti"...oricum nimni nu s-a gandit vreodata ca warhell e un om asa de slab sa se lasa calcat in picioare de un schimb de replici...asta e fiecare cu personalitatea lui Smile
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18