World of Gothic - Forum

Full Version: Hitler's Life
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Stai ca nu inteleg, video'ul nu are doar 3 minute, mai era si scena aia in care Hitler vorbeste cu cei 3..
(09-11-2011, 04:46 PM)warhell Wrote: [ -> ]Stai ca nu inteleg, video'ul nu are doar 3 minute, mai era si scena aia in care Hitler vorbeste cu cei 3..

Asta mi-ai dat-o, asta am facut-o. Haha
Poate ca mi-a taiat-o rau cand am convertit-o, da' nu prea vad cum. :|
Sad Saracu Raducu Haha
(09-11-2011, 07:34 PM)Raducu Wrote: [ -> ]Sad Saracu Raducu Haha

Da. Saracul. Haha
Mi-a expirat licenta la program. :|
Acum face filmele doar de 3 minute....Ideea e ca nu stiu sa folosesc alt program de bagat subtitrarea permanenta in afara de vdub...
Deci asta a fost...hm, ar fi o solutie, Any Video Converter..desi eu nu ma prea inteleg cu el..in fine, daca asta e, am sa scurtez video'urile...
(09-13-2011, 04:18 PM)warhell Wrote: [ -> ]Deci asta a fost...hm, ar fi o solutie, Any Video Converter..desi eu nu ma prea inteleg cu el..in fine, daca asta e, am sa scurtez video'urile...

O sa incerc cu any vc...sper sa mearga...
Sau Ultra Video Converter.
Mai bun e Gom EncoderSmile
Cu parere de rau anunt ca de acum vor aparea episoade doar sambata, motive? Am destule:
-Scoala
-Filmul "The Downfall" are si el o limita de scene amuzante..
-Programul lui Terente , care nu poate sa mai introduca subtitrarea filmuletelor mai lungi de 3 minute.

Puteti sa huiduiti Haha.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18