World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii gothice generale
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
nu cred ca are o stema, Adanos e apa, sau mai bine spus cerul care tine balanta dintre noapte si zi, soare si luna!
Apropo, nu credeti ca ar fi fost fain sa fie cate un zeu pentru fiecare element (foc, apa, aer, pamant)???
Si la fel si cu magia. (desi deja exista din fiecare fel)
defapt acei zei sunt aproape la fel ca si crestinismul...Innos(Dumnezeu)...Beliar(Diavolul)...Adanos(am putea spune, Iisus Hristos)
Gorn a murit!Lol lam gasit mort pe gorn Rolleye
(01-13-2012, 02:21 PM)soul of darknes Wrote: [ -> ]Gorn a murit!Lol lam gasit mort pe gorn Rolleye

Si nu e singurul 'mort'. Mai sunt npc-uri ascunse.
HAHAHA lam gasit pe Garond la Pass of Valley of Mines Am intrat pe o salvare de gothic 2 notr intrun mod Haha)
Oricum cu Gorn am dat un load si lam gasit la nava oricum nu plekam din Khorines fara el Grin
pe Lord Andre il gasesti trecand printr-o stanca de langa Altarul Soarelui.
mie mi sa intamplat cand ii duceam pe diego sau bilgot la Vom pass i duc la pass apoi daca ma teleport la castel si ma intorc la pass i gasesc morti.Sau biff dacal duci spre VOM pass el moare pe drumu daca intri in Khorines il gasesti viu si te asteapta Haha)))Moare si invie
"teleport"

Mi-ai amintit de ceva: un bug foarte tare.
In G3 m-am teleportat impreuna cu un wolf x|
Lui nu i-a convenit asta, si ma pus pe frigare... Haha
Cum ai reusit cu un Wolf?Haha
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24