World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii gothice generale
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
mai taie din el de demon Haha
@Warhell Ba da, daca te transformi in bloodfly si te urci pe stanca, si apoi cu acrobatics sari in turn Haha

Ce gasesti daca cauti prea mult pe net Haha :
http://www.d-programming-language.org/
Facand o mica incercare, am downloadat compiler-ul/interpreter-ul sau cum s-o fi numind, si ghiciti ce?
Cum era posibil sa dai tocmai peste asta Haha, acelasi limbaj de programare care a fost folosit si la G1.
Asta daca, nu cumva ma deruteaza formatul, desi au acelasi format! ".d"
Si uitandu-ma la icon-ul fisierelor din scripturile G1, am constatat ca sunt IDENTICE cu celelalte: acel "D" mare si rosu.
salll am si eu o problema sunt la chapter 3 in gothic 2 night of the raven sh am eye of innos sh cand ma duc la vatras sa imi spuna ce sa fac ,el imi spune ca pentru problema asta trebuie sa paraseasca orasul si sa-i gasesc un inlocuitor dintre magicieni de apa , si am gasit sh magicieni de apa dar niciunul nu are nimik de spus sau ceva ....questul se cheama ceva cu usurarea lui vatras, dar nu sunt in inelul de apa , va rosg sa ma ajute cineva.....

(02-15-2012, 06:15 PM)varlamandre Wrote: [ -> ]salll am si eu o problema sunt la chapter 3 in gothic 2 night of the raven sh am eye of innos sh cand ma duc la vatras sa imi spuna ce sa fac ,el imi spune ca pentru problema asta trebuie sa paraseasca orasul si sa-i gasesc un inlocuitor dintre magicieni de apa , si am gasit sh magicieni de apa dar niciunul nu are nimik de spus sau ceva ....questul se cheama ceva cu usurarea lui vatras, dar nu sunt in inelul de apa , va rosg sa ma ajute cineva.....

Inlocuitorul este Myxir, daca nu ma insel. Oricum cineva din vechii magi ai apei din colonie. Trebuie sa intri in ring of water si dupa aceea totul va venii de la sine.
M-am reapucat de gothic. Ma simt renasscut.Smile
eu daca-l mai termin de multe ori capiezHaha
Ce dragon atac? Daca l-am batut pe ala de mlastina, cred ca pe ala de piatra. Dar am numai circle 3.Sad
(02-20-2012, 10:39 PM)Havoc Wrote: [ -> ]eu daca-l mai termin de multe ori capiezHaha

Adica?
(02-21-2012, 03:47 PM)Hegan Wrote: [ -> ]Ce dragon atac? Daca l-am batut pe ala de mlastina, cred ca pe ala de piatra. Dar am numai circle 3.Sad

wtf Nu inteleg ce vrei sa spui
Nu ce dragon ar fi mai indicat de atacat.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24