World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii gothice generale
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Cred ca am postat gresit...dar va rog zicetimi si mie de unde as putea scoate gothic plsSmile
De unde pot scoate Gothic 1 sau 2 pls?
Nu incurajam pirateria. Mai bine evita sa spui lucruri de astea de-acum incolo, ok? Wink
Iti dau eu un pm cu un link pentru Gothic 1.
Salutare!am si eu o nelamurire de o saptamana nu stiu ce sa fac...Joc gothic 2 NOTR si eram in Jarkhandar sau cum so numii..si intru in tunel sa ma duc in alta locatie..cand ghici!?imi da eroarea aceaa cu runtime error...si am intrat pe net am incercat sa vad ce se poate face...dar am gasit numai in engleza...si ma cam bateSmile Un mic ajutor?
Ne poţi da acel link unde ai găsit ajutor?
(02-02-2013, 09:00 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Ne poţi da acel link unde ai găsit ajutor?
pai http://answers.microsoft.com/en-us/windo...e6dc69c138


http://forum.worldofplayers.de/forum/thr...thic-2DNdR

si multe altele...ce pot face?
Hmm..eu credeam că link-urile ălea se referă direct la eroarea din tunel ... dar daca e să o luăm aşa, şi eu primeam erori d'ăstea în Gothic 2 NOTR .. ţin minte că de multe ori aveam chef să folosesc codurile şi să învoc câte ceva .. şi atunci le primeam..Haha
La ce tunel te referi mai exact? Nu-mi amintesc să fi primit eroarea aia în Jharkendar.
(02-02-2013, 09:20 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Hmm..eu credeam că link-urile ălea se referă direct la eroarea din tunel ... dar daca e să o luăm aşa, şi eu primeam erori d'ăstea în Gothic 2 NOTR .. ţin minte că de multe ori aveam chef să folosesc codurile şi să învoc câte ceva .. şi atunci le primeam..Haha
La ce tunel te referi mai exact? Nu-mi amintesc să fi primit eroarea aia în Jharkendar.

nu folosesc coduri...deci e misiunea aia cu magicienii de apa cand trebuie sa il omori ep raven.l.am omorat si am vrut sa ma intorc inapoi sa ma duc in khorinis si cand intru in portalu ala...imi da eroarea aia..si nush ce sa facSad
Păi stai că e posibil să fi uitat ceva în Jharkendar şi încă n-ai voie să pleci, ca să nu derutezi povestea jocului.
Ai luat gherea lui Beliar?
(02-02-2013, 09:26 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Păi stai că e posibil să fi uitat ceva în Jharkendar şi încă n-ai voie să pleci, ca să nu derutezi povestea jocului.
Ai luat gherea lui Beliar?

am luat-o.am facut si misiunea cu focusurile..ce nu am facut,este ca nu am gasit pe Lance magu de apa care a disparut atat...ca nu-l gasesc.in rest am facut toate misiunile
Cred că asta e problema...fă toate misiunile din Jharkendar, iar apoi încearcă din nou portalul.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24