World of Gothic - Forum

Full Version: The Champion of Gothic ~ Concurs
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
E frumos desenul dar cine e alaHaha.
ionutzel personaju tau e din gothic 3? ca iam vazut scutu da armura pare a fi de shadow
Este Lee din g2.. Scutu' l-am facut ca sa mai umplu desenul =)).
Acum ca a venit finalul acestei probe...voi lua ideea lui Bogdan in considerare si voi face un thread in care va fi un poll special primei probe. Toata lumea poate vota...dar atentie votul sa fie dat strict pe desene si nu pe relatiile voastre cu acei useri pe forum.
e mai bine asa fiecare apuca sa voteze si e totul la vedere Smile
Fara auto-votare, nu?
(01-05-2013, 08:44 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Acum ca a venit finalul acestei probe...voi lua ideea lui Bogdan in considerare si voi face un thread in care va fi un poll special primei probe. Toata lumea poate vota...dar atentie votul sa fie dat strict pe desene si nu pe relatiile voastre cu acei useri pe forum.

Poate ar trebui mutate si desenele in threadul ala ca sa fie toate la un loc.
Am facut totul ca la carte.
Inca o idee: cred ca ar fi mai bine daca in loc de poll, ne-am argumenta alegerile. Cateva cuvinte macar, ce ne-a placut la una si ce ne-a placut la alta. Asta ca sa fie si ceva discutii pe tema asta, ca banuiesc ca asta e unul dintre scopuri. De asemenea, poate ar functiona treaba mai bine daca am face un top 3 ca in topicul cu jocul anului (primul loc 3 puncte, locul doi 2 punct si trei 1 punct).
(01-05-2013, 09:33 PM)Bogdan Wrote: [ -> ]Inca o idee: cred ca ar fi mai bine daca in loc de poll, ne-am argumenta alegerile. Cateva cuvinte macar, ce ne-a placut la una si ce ne-a placut la alta. Asta ca sa fie si ceva discutii pe tema asta, ca banuiesc ca asta e unul dintre scopuri. De asemenea, poate ar functiona treaba mai bine daca am face un top 3 ca in topicul cu jocul anului (primul loc 3 puncte, locul doi 2 punct si trei 1 punct).

Chiar il intrebam pe Zamo daca n-ar fi bine sa ne motivam alegerea.Haha
Un top 3 din...5 cred ca ar fi cam ciudat. Daca era un top 3 din 10 parca suna altfel.Haha
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18