World of Gothic - Forum

Full Version: The Champion of Gothic ~ Concurs
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
asta e...fiecare va primi un loc la aceasta probaSmile...motivati-va alegerea, fiindca e mai interesantSmile.

pai cam asa se va face...pe sistem de puncte.
Apropo, poll-ul e public?
Chiar ati votat desenul lui Hegan mai bun decat al meu Haha)? Nu sunt revoltat, doar nu mi se pare ca desenul lui arata mai bine decat al meu.
Avand in vedere ca e diferenta de ani mare.
Simtul artistic a lui Hegan poate nu e chiar dezvoltat.
Tu cum desenai la 12 ani?Haha
Ok, se accepta Haha.
fara suparare ionut eu lam votat pe hegan, nu era mai bun decat al tau da mai mult mam gandit ca la ani lui nu cred ca puteam sa fac ce a facut el

eu la 12 ani eram la stadiu de
Show Content
Good Point BeoSmile!
Va suparati daca postez maine a doua proba...cand is si eu putin mai lucidHaha.
[Image: startez.png]
Proba 2

"Bardul din Myrthana"


Astazi, eu "postelnicul" regelui Rhobar al III-leaHaha, va voi prezenta cea de-a doua proba. Daca ati reusit sa treceti cu bine peste prima proba, ei bine sper sa faceti la fel si la aceasta, astfel, eu, Zamolxis 1, va invit pe voi toti, chiar daca ati participat sau nu la prima proba, sa aratati regelui talentul vostru de bard al Myrthanei compunand o poveste sau o poezie.
Astfel aveti de ales intre doua teme:
1. - "Daca nameless nu ar fi existat."
2. - "Colonia, fara bariera magica."
Singurele cerinte sunt ca povestirea/ poezia sa fie originala, facuta de voi, puteti sa va inventati voi personajele voastre proprii, iar finalul probei este in data de 12.01.2013.
Astept sa va inscrieti la aceasta proba.
Fiecare trebuie sa faca 2 alegeri, daca opera va fi o poezie sau o povestire, iar a 2 a alegere este tema operei.

Va urez mult succes si cat mai multa inspiratie!
O poezie despre bariera magica.
Ah, asa mai merge. Eu nu aleg nimic, cel putin deocamdata.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18