World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic II: Ajutor
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Salut,cum se poate trece din capitolul 3 in capitolul 4 ? Multam mult.
Te duci in Vom.
Multam Carnage12,sa vedem,stie juniorul de Vom.
Aha,Valey of Mines.
(04-09-2011, 09:07 PM)kelokata Wrote: [ -> ]Aha,Valey of Mines.

Exact.
unde gasesc arcul lui Bosper; si inca ceva, are vreo importanta daca nu am vorbit cu cel care l-a furat?(nu mai tin minte numele dar stiu ca era in port in taverna)
Arcul lui Bosper este in catacombe intr-un cufar. Cheia va fi la Atilla, in port, dupa ce inchizi un hot sau ii ajuti pe Nagur, Rengaru si Halvor.
Cine ma invata sa fac potiuni de str si hp permanente?
Constantino te invata sa faci potiuni de str. Pt viata sunt mai multi alchimisti.
Vreau sa stiu si eu cate inele trebuie sa ii dai lui Hagen ca sa termin misiunea aia,am omorat si orcul colonel dar nu pot sa deschid harta nush ce are dau click pe ea si nu se deschide,la fel si alta harta cu pesteri care am cumparat-o de la ala din pot cu hartile,mentionez ca restul de harti se deschid.Pana acum cred ca am dus intre 12 si 14 inele dar nu stiu unde mai sunt orci ca i-am curatat pe toti.

Si inca ceva nava aia cum o iau a paladinilor trebuie sa merg in VoM cu paladinii sa omoram orcii (care nu mai exista ca am curatat eu tot cu gheara lui beliar nu a scapat nici unul cadeau din 2-3 lovituri).
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19