World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic II: Ajutor
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
(08-04-2010, 12:36 PM)sayonaraaa Wrote: [ -> ]Salut,in primu rand vreau sa va intreb cum sa incep jocul ca fiind mage in gothic 2 notr . care ar fi magiile potrivite la fiecare capitol si cum sa imi fac mana etc.. ?

1. Nu poti incepe jocul ca Magician (Mage).
2. Conteaza pentru ce/la ce vrei sa folosesti "magiile".
3. Vorbesti cu Magicienii de Apa.
unde este mormantul lui quarhodron
ai postat intrun loc gresit....aici e sectiunea gothic 2 nu gothic 2 notr
anyway ...uite aici

http://bandyda.webpark.pl/quarhodron.jpg

va e lene sa cautati si pe net? fara rautate zic
(09-11-2010, 03:24 PM)carnage12 Wrote: [ -> ]va e lene sa cautati si pe net? fara rautate zic

ce rost ar mai avea forumu "Lord Andre's Barracks"?

off: erai fire mage? e cam greu in notr cu fire mage Haha
nu , dar eu am dat un singur "sarci pe gugal" si am si gasit Haha
buna....ma poate ajuta si pe mine cineva?
cine ma invata sa iau sange si solzi de dragon cu PALADINU?am tot cautat dar nu am gasit!

ms
(11-11-2010, 02:24 AM)mickeymous Wrote: [ -> ]buna....ma poate ajuta si pe mine cineva?
cine ma invata sa iau sange si solzi de dragon cu PALADINU?am tot cautat dar nu am gasit!

ms

La intrarea in castelul in care se afla dragonul de piatra trebuie sa-l gasesti pe Gorn, (in partea dreapta, pe undeva, acolo unde trebuie sa urci).Langa el se afla un vanator care te va invata asa ceva, daca nu ma insel.
te invata un dragonhunter care trebuie mai intai sa ajuti sa fie fierar
(11-11-2010, 12:10 PM)carnage12 Wrote: [ -> ]te invata un dragonhunter care trebuie mai intai sa ajuti sa fie fierar

ala nu ma ajuta cu nimic!de Jan zici si lam ajutat da nici macar de facut arme nu mai are ce sa ma invete!...incerc sal gasesc pe gorn la dragonu de piatra,dar inca nu am gasit dragonu ala!Grin

ms mult!
hmm, miam amintit axcum, este un dragonunter care sia pierdut sabia, poate e el
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19