World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic II: Ajutor
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
poi nu le stii uGrin!adik ce sa faq
Il poti intreba pe Jorgen si ti le va spune, dar ... ok:

1. Trebuie sa ai in echipat cel putin 5 oameni (printre care sa fie si capitanul);
2. Trebuie sa obtine permisiunea de la paladinii de la intrarea in vapor;
3. Trebuie sa ai o anumita harta navala.
Am reusit!trebuia sa intri intr-o camera din vapor apoi se incarca apoi aparea filmul;etu cu calatoria sh apoi pe insula sh cap 6Smile
deci am batut Dragonul de foc e primul cred ca mai sunt sh altii de pe Irodath sh dak vreau sa merg mai departe nu pot ca e ditamai crateru sh nici nu pot sari ca,cad Grin jos:| .Sh unde imi mai reincark eye of innos ast rasp pt ambele intrebariGrin
nu pot sari pe partea cealalta
Gata l-am termGrin \Grin/ !scz pt atatea postari pe acelasi mesajGrin
am si eu o problema.....acum fac parte din Militia si am un quest ..care trebuie sa il gasesc pe cel vinde "weed" in oras..acolo in fata unde este portul...si...nu am gasit...(dar are ceva daca am intrat in grupul hotilor alora care se ascund in canalele alea? Smile )
mai intai scoate-ti armura, dup-aia mergi la red lantern(bordel), apoi la bromor "have fun", inainte sa "have fun", cand esti sus cu Nadja, vorbesti cu ea (50 gold) si iti zice sa mergi la Borka, ala din fata usii. Vorbesti cu Borka(nu-i zice cine te-o trimis la el), si pt. 50 gold iti da swampweed. Te duci la Andre si il parasti.PunctTongue

nush ce se intampla daca esti in thieves' guildTongue
Multumesc
am si eu o problemaGrin
sunt magician de foc am primul cerc de magie si nu stiu ce trebuia sa fac sa il invat pe al doilea si de unde mai gasesc rune goale? ma poate ajuta cnv?
gasesti la Gorax inca una daca nu ai cumparat-o
Daca ai destula experienta vorbeste cu Parlan pentru a avansa in urmatorul cerc de magie.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19