World of Gothic - Forum

Full Version: Detinatorul dealului.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Ii zic lu adanos ca au invadat dealu hashishini si vine la voi si va da un ice wave si muriti toti
DEALU MEU DEA?!
vin in stealth dau pickpoket si iti fur dealuHaha
dealu' meu
Ii zic lui Lord Andre ca ai furat de la alexbaros si te baga la inchisoare, si iau si 100GoldHaha. Dealu' meu!
Te pun sa inveti pentru teza! Dealul meu!

off: Cum ai facut avatarul ce font ai folosit?
=)) am invatat. acum ma relaxez cu un sniper, ochind spre capul tau...
dealul meu
[n-am mentionat cum ti-am luat dealul Haha doar te vedeam printr-un sniper si eventual iti faceam din mana Haha]
Dupa ce tragi cu sniperul eu vin in 'sneak' pe la spate, si pana sa te ridici trag in tine cu un pistol cu amortizorSmile
Dealu' meu...

Pt avatar: Am facut un print screen pe fundal negru cand am intrat in Gothic3, apoi am modificat literele si am facut avatarul... a fost si mai usor fiind "The Goth", n-am avut mare lucru de schimbat.
inainte sa ma impusti, il chem pe prietenul meu imaginar, sorin, sa iti intoarca pistolul si sa te impuste in picior. in timp ce tu sari ca te doare, sorin sufla in tine si cazi de pe deal.
dealul meu

[hai de acum sa le facem fara legaturi, ca am fi morti de ceva timp Haha]
Te duc in marele canion unde este foarte cald si eu fiind de treaba iti fac vant... in prapastie.
Dealu' meu!!!!!!
vin cu avionu si te impusc din aerHaha
dealu' meu
iti dau un cadou, si tu il iei cu cea mai mare placere... cand auzi ca ceva in cadou ticaie.
tu lasi cadoul pe deal si fugi cat colo.
era un ceas, idiotule!
Dealul meu.